Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a 4 éves gyereknek az apja...

Csakegykérdés35 kérdése:

Ha a 4 éves gyereknek az apja aki büntetett előítéletű, drogozik, iszik és nincs lejegyezve hogy ő a gyerek apja elindul a bíróságra láthatásért, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

#gyerek #gyámhivatal #Nincs a nevén #Büntetett előítéletű
2022. aug. 15. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha hivatalosan nem ő az apa, akár a szomszéd gyereke után is követelőzhetne. De egy drogos bűnöző azt ne hidd, hogy bírósághoz fordul!
2022. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs apasági nyilatkozat sem? Az apa mióta tud róla, hogy ő a gyerek apja? Mert egy éve van rá, hogy megdöntse az apasági vélelmet (alul, a "Határidők"-nél).

[link]

2022. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nincs se apasági semmilyen hivatalos papír amiben szerepelne a neve, elővigyázatosságból. Bár 10 hónapos koráig együtt éltünk. Nemrég jött ki a börtönből és nem egy ügye van / volt bent amellett hogy alkoholista. Most kaptam tőle egy üzenetet ismerősön keresztül hogy mivel nem engedem hogy lássa bíroságra fog menni. Én azt sem szeretném hogy 5 percet vele legyen mert egyáltalán nem megbízható, de tartok tőle hogy ha apasági tesztet kér megadják neki a láthatás jogát.
2022. aug. 15. 21:09
 4/23 anonim ***** válasza:
18%

Tehát nincs apasági nyilatkozat?

Mondd azt, hogy nem tőle van, de nem tudod, ki az apa, buliban készült. Oké, ezt senki nem mondja szívesen, de így nem követelőzhet.

2022. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nincsen. És nem kérhet így apasági tesztet? Bár eléggé hasonlít rá a lányom és üzenetekben tudná max igazolni hogy elismertem hogy az övé.
2022. aug. 15. 21:14
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

4-es de ha DNS tesztet kérnek és kiderul hogy ő az apa akkor a kérdező fog fizetni...

Kérdező : ha pert indít, és DNS tesztre kötelezik akkor kaphat elvileg lathatasi jogot. Kivéve ha van bizonyíték hogy drogos

2022. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Elég sokan tudnák megerősíteni! Üzenetben elismerte hogy alkoholista. Illetve ha büntetett előítéletű nem tudom mennyire veszik ezt figyelembe.
2022. aug. 15. 21:17
 8/23 anonim ***** válasza:
14%

6-os, tehát mindenki kérheti, aki lefeküdt az anyával? Jaj, az baj.

Esetleg az üzenetre mondhatnád, hogy hazudtál. Az úgysem büntethető.

2022. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

8-as.

Vegulis igen..


De nem tudja azt mondani hogy hazudott.. Kötelezi a bíróság DNS tesztre, és a vesztes fizeti a tesztet, és a per költséget is.

2022. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen, az világos. Úgy értettem, hogy "apukának", hátha evvel le lehet beszélni a vizsgálatról.
2022. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!