Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is tapasztalt ilyet fiú...

Más is tapasztalt ilyet fiú babával a pampers premium care pelenkával?

Figyelt kérdés
már nem először fordul elő, hogy a pelusból a vattából vagy nem tudom milyen anyag a fiam nemi szervére van tapadva egy kicsi, amit csak nehezen tudok leszedni róla. én csinálok valamit rosszul, vagy ez ilyen pelenka?!
2022. aug. 23. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után fordul elő?
2022. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mármint nem maga a pelenka tapad hozzá, csak az anyagból kijön egy kicsi és az tapad rá
2022. aug. 23. 12:08
 3/9 A kérdező kommentje:
viszonylag rövid időn belül, akkor is ha csak kaki van, akkor is ha csak pisi. gyakran cserelunk pelenkát, zavarja ha pisis. napi 10-12 pelus simán fogy
2022. aug. 23. 12:11
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem inkább csak ilyen kis fehér “trutyi” a figyma végén?


Az nem a pelenkából jön, hanem napközben betermelődik oda. Este a fürdésnél szoktam gézlappal alaposan lemosni róla. Mi különösen odafigyelünk, mert veseproblémával született a gyerek, nagyon ügyelni kell a tisztaságra.


Én is ilyen pelenkát használok, én még nem láttam, hogy valami abból kijött volna.

2022. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ilyen fehér cucc, szálas, ha a nedves törlőkendővel törölgetem lejön, "összeáll", tényleg úgy viselkedik mint a vatta vagy ilyesmi anyag. több pelust is próbáltunk, azoknál nem volt ilyen
2022. aug. 23. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
4. fiTYma...
2022. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Tudom miről beszélsz, a pelenka anyaga ilyen szálas. Kislányom van, sose tapadt rá, pedig 2,5 évig ezt a típust használtuk. Akkor szálazódott a pelenka, ha ráragadt valami tépőzas, patent beleakadt, vagy sokat izgettmozgott, csúszkált a fenéken. De rá, sose ragadt, csak látszódott hogy szálas, bolyhos.

Nem tudom mitől lehet hogy nálatok ráragad a gyerekre. Pelenkazas előtt ha törlőkendőzöl, akkor várd meg esetleg amíg száraz lesz a gyerek bőre, utána pelusozd be.

2022. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor lehet az izgésmozgás a ludas, 3 hetes, általában meg nem állnak a lábai pelenkázás alatt...
2022. aug. 23. 15:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 3 hónapos, izgőmozgó gyerek, de nála sosem fordult elő ilyen. Pedig születése óta ilyen pelenkát használunk.
2022. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!