Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiszitterek, hogyan képezite...

Bébiszitterek, hogyan képezitek magatokat?

Figyelt kérdés

Igazából csak kiváncsi vagyok, hogy ti szoktatok-e szakirodalmat olvasni, vagy akár csak a neten rákeresni dolgokra?

Mennyire néztek utána nevelési, fegyelmezési módszereknek? Vagy csak ösztönből csináljátok?

Mennyire néztek utána olyan dolgoknak, amik közvetlenül nem érintenek titeket (pl. szoptatás, együttalvás kérdése)?

Ha végeztetek kifejezetten bébiszitter tanfolyamot, ott milyen témákról tanultatok?

Légyszi azt is írjatok le, hogy van-e ilyen irányú végzettségetek (dajka, kisgyermeknevelő, óvónő stb).



2022. aug. 25. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
kisgyermeknevelő vagyok. elég átfogó a képzés, szóval szinte minden témára kiterjed.
2022. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én valamikor 10 éve volt egy EU által támogatott zöld bébiszitter tanfolyamon. Gyakorlatilag a baba kortól a kiskamasz korig kiterjedt. Elég sok rétű volt. Talán a lényeg az, hogy a szülő nevelési módszerétől nem szabad eltérni nagyon vagy előtte alaposan átbeszélve. Kívülről könnyebb meglátni a hibákat, mint belülről. Nem tudom, most van-e ilyen.
2022. aug. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!