Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Oda adnátok a 3 éves gyerekete...

Oda adnátok a 3 éves gyereketeket az anyósnak, hogy elvigye nyaralni amerikába?

Figyelt kérdés
Elmennének, nélkülem. Én nem tudok elmenni. De az anyósom ragaszkodik, hogy ő meg a gyerek elutazzanak. Én meg nem akarom elengedni vele. Nem vele van a gond, hanem azzal,hogy elengedjem a világ másik végére szó szerint, repülőzzön 10 órát, és legyen távol tőlem 3 hétig. Nagyon messze. Egyszerűen nem tudok megbarátkozni a gondolattal, és sajnos az anyósom nem érti meg az érveimet:-(
2015. ápr. 9. 09:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen kizárt! Kicsi, semmire nem fog emlékezni, de a legfontosabb, nélkülem ennyi időre senki nem viheti sehová, még 50 km-re sem!
2015. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
71%
Kizárt.
2015. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
22%

3 éves gyerek már bőven el lehet az anyja nélkül 3 hétre.

Elengedném, ha Magyarországon maradnának. De Amerikába nem, mert ha véletlenül megbetegszik, akkor az ottani orvosi kezelésben nem bíznék.

2015. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem mész velük?
2015. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem az anyósom nem beszél angolul! Tehát bármi van már a repülőtéren, azt sem tudja mit kell mondani. Ha csak erre gondolok leizzad a tenyerem. Mit csináljak én innen, ha velük ott valami történik??

Megmondom őszintén, hogy 3 hétre még magyarországra sem engedném. Mert nem azt veszem alapul, hogy nekem hiányozna a gyerek, hanem azt, hogy én is hiányoznék neki!

2015. ápr. 9. 09:33
 6/38 anonim ***** válasza:
78%
Szó sem lehet róla. Anyóska babázzon itt, a kicsi otthonában. Majd 12 év felett mehet ámerikába is
2015. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Mennék, ha mehetnék. A kérdés szempontjából nem lényeges a miért, de ha érdekel: Sajnos a munkám nem enged. Illetve a munkaadóm, szoros határidőkkel dolgozom, ha elmegyek magammal cseszek ki, és a főnököm szinte megelőlegezte ha elmegyek 3 hétre búcsút kell mondanunk egymásnak.

És nekem most annyira nem fontos, hogy elmenjek csak mert az anyósom szeretne menni. A férjem sem tudna jönni, és ha már elmennék 3 hétre akkor a családdal mennénk, nem pedig az anyósommal.

2015. ápr. 9. 09:35
 8/38 anonim ***** válasza:
73%
dehogy engedném. de az enyémnek tuti nem jutna eszébe 3 hétre külföldre vinni. nincs valami kompromisszum? menjetetek máskor ha elenged a munkáltatód. vagy csak vigye itthon valahová,itt is vannak szép helyek.
2015. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
67%
3 évest még nem engednék Amerikába, mondom ezt úgy hogy kisbaba koromtól kezdve heteket töltöttem a nagymamámnál kb 60kmre a szüleimtől. Sose volt ebből probléma, de ez rendszeres volt, ezt szoktam meg. 7 éves koromtól barátoknál töltöttem az egész nyarat Németországban, szintén a szüleim nélkül, de ezt is lazán vettem. 3 évest még a világ másik végére nem engednék el. Egyszerűen mond meg anyósnak, hogy nem engeded el.
2015. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
82%
Nem. 1 napra sem, 3 hétre meg pláne nem. Ahhoz ragaszkodik, amihez akar. A te gyereked, a te döntésed. Nálam nem tartana sokáig a beszélgetés, annyit mondanék, hogy "határozottan NEM, téma lezárva". Nem hoznék fel érveket, nem győzködném, stb. Nem tartunk ott, hogy magyarázkodnom kelljen, hogy hova engedem el a gyerekem és hova nem. N31
2015. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!