Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha valaki...

Hogyan reagálnátok, ha valaki bemutatna a 3 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Sétáltok a parkban, tolod a babakocsit, a 3,5 éves nagyobbik gyereked pedig melletted sétál.

Szerintem minden gyerekre jellemző, hogy tátott szájjal rácsodálkoznak bármire, pl embereket is így néznek hosszú másodpercekig. Erre a padon ülő két fiatal hölgy egyike a középső ujját mutatja a gyerek felé (azért, mert "bámulta")

Mi lenne a reakciód, mit éreznél?


2022. szept. 9. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Viszonoznam a gesztust, bár képet, hogy a gyerekem megtenné maga is 😅
2022. szept. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Kiröhögném, és hagynám hogy a gyerekem tovább bámulja. De lehet én is elkezdeném mereven bámulni a kis högyikét, miután letáboroztunk közvetlen melléjük a gyerekekkel.
2022. szept. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Elmesélném a gyereknek hangosan, hogy látod, a néni még mindig 3,5 éves fejben. Gyere, sétáljunk tovább Pistike, a sarkon túl egyéb állatfajokat is megnézhetünk, talán lesznek galambok is!
2022. szept. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadnék magamban, hogy milyen nyomorult lelkivilága van és, ha a gyerekem nem kérdezne, akkor szóba sem hoznám.
2022. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy továbbsétálnánk a következő majomketrec felé, de úgy látom 13 már nagyjából megtette :D
2022. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!