Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet megcseréltem a gyerekeke...

Lehet megcseréltem a gyerekeket, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vicc!

Ikreim születtek, 6 naposak. Papír alapú karszalagot tettek rájuk, nem azt a csatosat. Hanem mint amilyet a strandon adnak. Fürdettem őket. Levettem az egyikről a karszalagot, aztán kidobtam mert szét volt ázva. Betettem az ágyunkba. Utána betettem a másikat is fürdés után. Direkt különböző színű fülbevalót vettem, hogy megkülönböztessem őket, de elfelejtettem, hogy melyik melyik gyerek. Tudom hogy a jobb oldali gyereket tettem le elsőnek, és a bal oldalit másodiknak, de azt nem hogy melyik karkötőt vettem le és dobtam ki először. Férjemnek mondtam este, ő csak rámondta hogy Ő Anna, de nem vagyok benne biztos. Tegnap óta olyan stresszbe vagyok h most akkor melyik melyik.


2022. szept. 17. 17:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Nem lényeg.

2022. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Képeket már végignéztem, de ott nem látszik a karszalagon az írás, csak egyiken a vegetéknévnek az eleje, a keresztnévé nem.
2022. szept. 17. 17:32
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
És akkor mi van? Csak ne sztorizgass erről, amikor már nagyobbak lesznek, mert ha nem tetszik majd a saját nevük, lesz morgás. :)
2022. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
20%
Egy vagy kétpetéjü ikrek? Különbözö nemüek vagy azonos nemüek?
2022. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

4-es


😂😂😂😂

2022. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

4-es vagy humorherold,vagy nem a legélesebb kés a fiókban🤣🤣🤣

Kérdező! Először is nyugodj meg! Aztán gondold végig mégegyszer,vagy esetleg azt,hogy melyik fülbevaló melyik gyereke volt, hátha eszedbe jut.Amúgy meg,ha nem volt semmi extra születés közben,meg utána ami miatt orvosilag esetleg lényeges lehet ki kicsoda, akkor semmi baj nincs akkor se,ha tényleg összecserélted őket.

2022. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Mérd le őket. A súlyuk tuti nem egyforma.
2022. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

Ez még nem gond, de később, mikor esetleg az egyiknek ne adja ég lenne valami eü gondja, már necces lenne, hogy melyikőjüknek add be pl a gyógyszert...

De remélhetőleg addigra lesz valami jellegzetességük.

2022. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%
Ez is egy jó ötlet lehet.
2022. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
El hiszem, hogy ez nagyon idegesítő és szomorú lehet, hogy nem vagy benne biztos, hogy melyik baba melyik. Viszont annyira tényleg nem számít, viszont érdemes valami módot találni rá, hogy megtudd folyton különböztetni őket. A fülbevalóknál írd bele a telefonodba, esetleg egy noteszba is, hogy melyik babának melyik színű fülbevaló lett véve, és akkor azután nem lesz keveredés, a mostani keveredésen meg próbáld meg túltenni magad.
2022. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!