Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet megcseréltem a gyerekeke...

Lehet megcseréltem a gyerekeket, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vicc!

Ikreim születtek, 6 naposak. Papír alapú karszalagot tettek rájuk, nem azt a csatosat. Hanem mint amilyet a strandon adnak. Fürdettem őket. Levettem az egyikről a karszalagot, aztán kidobtam mert szét volt ázva. Betettem az ágyunkba. Utána betettem a másikat is fürdés után. Direkt különböző színű fülbevalót vettem, hogy megkülönböztessem őket, de elfelejtettem, hogy melyik melyik gyerek. Tudom hogy a jobb oldali gyereket tettem le elsőnek, és a bal oldalit másodiknak, de azt nem hogy melyik karkötőt vettem le és dobtam ki először. Férjemnek mondtam este, ő csak rámondta hogy Ő Anna, de nem vagyok benne biztos. Tegnap óta olyan stresszbe vagyok h most akkor melyik melyik.


2022. szept. 17. 17:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
14%
20, ha tudom, hogy nem vagyok topon, nem veszem le a szalagot...
2022. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Derjaderja ***** válasza:
89%

Én azon röhögök, hogy ma pont a Bertalan és Barnabást olvastuk a lányommal (két ikertacskó Janikovszky könyvébe), és full ez a gond, hogy Borbála néni és Boldizsár bácsi elfelejtik, melyik kapta a kék és melyik a piros szalagot, erre bánatukban világgá mennek


Amúgy a súly szuper ötlet, ha nem kamu a kérdés.

2022. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
68%
Hát nálunk pont azért nem adható ilyen karszalag, mert még az alkoholos filc is leázik róla. Melyik kórház engedi használni?
2022. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg a kukában lévő karszalagok alapján nem tudod, hogy melyiket dobhattad ki másodjára?

Én elhiszem, hogy nem kamuzik, fiú ikreim vannak, volt, hogy olyan fáradt voltam, hogy abban sem voltam biztos, hogy megjegyzem, hogy melyik színű zoknit melyikre adtam. Mi végül az egyiknek levágtunk hátul a hajából tincseket, amíg nem lehetett megkülönböztetni őket.

2022. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
82%

Ha nincs valami eü. bajuk, akkor nem baj, ha nem talàlod hirtelen, hogy melyik melyik. Szerintem rakjatok a làbujjukra körömlakkot (ès ìrjàtok fel,melyik szìnű melyik gyerek, nem annyira barbàr, mint a fülbevalò, bàr màr amùgy is ki van lyukasztva a fülük.

Karkötőn csodàlkozom, hogy eddig kitatott, kevesebb,.int egy napot voltunk kórhazban, ès màr addigra többször leesett a gyerekemről.

2022. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg a családtagoknak nem újságoltátok el, hogy melyik fülbevaló kihez tartozik? Esetleg üzenetváltásban?
2022. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 hosszúhajú ***** válasza:
41%

26. szerintem azt tudja hogy pl a rózsaszínt annának, csak azt nem tudja hogy melyik anna.

én a testbeszédük alapján próbálnám beazonosítani. pl egyik nagyon felfigyelt mindig a csilingelő labdára, a másik nem. előveszed a csilingelő labdát és megnézed melyik az. vagy valami hasonló dologból ami az elmúlt napokban történt és másként reagáltak valamire. a különbség elárulja.

2022. szept. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
59%
26, ha a rózsaszín fülbevalót rakták be Annának, akkor az Anna, akinek az van a fülében. Bonyolult, igaz?
2022. szept. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
44%
27-es.6 naposak.Hogy figyelt volna már valamelyik bármire is?Esznek,tök ak,alszanak, ordítani Az egyetlen jó ötlet a súly és hossz mérés.
2022. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 hosszúhajú ***** válasza:
17%
29. honnan tudjam hogy 6 naposan nem vigyorodnak el valamitől. ötletet adtam,ennyi. a súlymérést már írták, minek írjam én is.
2022. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!