Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet megcseréltem a gyerekeke...

Lehet megcseréltem a gyerekeket, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vicc!

Ikreim születtek, 6 naposak. Papír alapú karszalagot tettek rájuk, nem azt a csatosat. Hanem mint amilyet a strandon adnak. Fürdettem őket. Levettem az egyikről a karszalagot, aztán kidobtam mert szét volt ázva. Betettem az ágyunkba. Utána betettem a másikat is fürdés után. Direkt különböző színű fülbevalót vettem, hogy megkülönböztessem őket, de elfelejtettem, hogy melyik melyik gyerek. Tudom hogy a jobb oldali gyereket tettem le elsőnek, és a bal oldalit másodiknak, de azt nem hogy melyik karkötőt vettem le és dobtam ki először. Férjemnek mondtam este, ő csak rámondta hogy Ő Anna, de nem vagyok benne biztos. Tegnap óta olyan stresszbe vagyok h most akkor melyik melyik.


2022. szept. 17. 17:30
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
6 naposan nem csinálnak semmit tudatosan.
2022. szept. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!