Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Muszáj hátul üljek a gyerekek...

Noemi2699 kérdése:

Muszáj hátul üljek a gyerekek mellett?

Figyelt kérdés

Van egy 4éves kis fiunk és egy 1honapos. Most vettük meg az első autónkat és mindenki azzal rohamoz,hogy hátul kell üljek a gyerekek miatt. De ha én nem akarok? Még amúgy is mindig rosszul vagyok kocsiban,nekem az első ülés a felszabadítás a rosszul lét alól.

Ki mit gondol ?


2022. szept. 18. 08:08
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%
Én elöl ültem, nem volt semmi gond.
2022. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
89%

Sose ültem hátul, talan az elejénegy kétszer, egyrészt én is ez a rosszul levős fajta vagyok, másrészt ha hátul ültem, folyton az ölembe akart lenni a gyerek, tépte ki magát az ülésből.


Ha elől ültem, nem volt semmi ilyen gond.


Amúgy, te vagy az anyuka, te érzed, nehogy már más mondja meg, hova ülj 😀

2022. szept. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
17%
4 éves mellé fogod felügyelet nélkül berakni a kicsit?Hát...én nem merném.Mi van,ha fejbe vágja valamivel,vagy csak a kezével?Tudom, tudom a tiéd nem olyan.Bármikor gondolhat egyet,vagy véletlenül is megtörténhet.A másik meg,ha ordít a kicsi mert nem lát majd, akkor is érdemes lesz átgondolni.Nekünk 4 gyerekünk van,mikor picik voltak én hátul ültem velük.Kb 1 éves korig.Így volt szerintem biztonságos.Mielőtt a fejemet leharapjatok,ez csak egy vélemény,nem kötelező így csinálni.
2022. szept. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
87%
Ki az a mindenki, aki ezzel "rohamoz"? Miért foglalkozol vele? Ott ülsz a saját autódban, ahol akarsz.
2022. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
60%

3-as: egy EGY HÓNAPOS gyereket nem érdekli, hogy kilát(na) vagy sem, mert úgyis alszik.

A másik meg, hogy egy NÉGY ÉVES gyerek nem veri a másikat, hacsak nincs valami komoly baja.

2022. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
89%
Nem ültem hátra, leginkább azért sem, mert én vezettem 🤷🏼‍♀️. Akik szerint mindig hátra kell a gyerekkel ők sose mennek a férjük nélkül sehova (boltba, orvoshoz stb)? Persze, akinek nincs jogsija nincs más választása, mint megvárni valakit akinek igen és oda ül ahova akar. De aki vezet annak csak egy helyre lehet 😅
2022. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
29%

A legvitátszító kérdést írtad ki itt a gyakorin 😅


Úgy csináld ahogy neked jó

2022. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
21%
Hát ha én vezetek akkor nyilván magam mellé teszem előre.Nincs semmi baj a gyerekekkel,csak szimplán előfordulhat,hogy hadonászik,és fejbeveri,vagy van testvérféltékenység is a világon.Az a kicsi meg nem lesz mindig 1 hónapos,3 hónaposan meg igenis pillázik már.De nekem mondom mindegy ki hogy csinálja,én azt írtam hogy én hogy csináltam.
2022. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
91%

Az én lányom olyan 1,5 éves koráig végig üvöltött a kocsiban, sosem aludt, szóval ha mentünk is valahova (és nem én vezettem), bizony én mindig hátul ültem vele. Mintha így egy kicsit jobb lett volna, de legalábbis az én tehetetlenség-érzetemen javított valamelyest, hogy úgy érezhettem, minden tőlem telhetőt megteszek. Egyébként most, 2 éves elmúlt, de még mindig sokszor van, hogy kéri, hogy mellé üljek, vagy legalább fogjam a kezét, amit ugyan az anyósülésről hátranyúlva is meg tudok technikailag tenni, de se nem kényelmes, se nem biztonságos, szóval akkor már inkább hátul ülök vele. Nem _akarok_, csak az nyilván zavarja a férjem is, ha hátul folyamatosan kiabál valaki, hogy "anyaaaa, kezeeeeeeeed!" vagy sír vagy akármi. Szóval na. Amikor én vezetek, akkor nekem sem jó hallgatni, hogy folyton nyíg utánam.


Amúgy ha nem lenne ennyire bubus nálunk az autózás, én sem ülnék mellette. Az első néhány út alatt még talán, hogy biztos, ami tuti legyen, de amúgy ha nincs nagy bajuk menet közben, akkor nem erőltetném a kérdést. Én is hányós típus vagyok, egyébként. Nem volt jó az utóbbi több, mint 2 év autózás szempontból, na :D

2022. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
90%

Felugyelet nelkul? Ott fog ulni kozvetlenul elotte, par centire, koztuk egy ules kihagyva, kemeny jatekot gondolom, nem ad a kezebe, amivel megdobhatja, 5 ponton rogzitett ovvel van meg egy 4 eves bekotve, hogyan tud benne kart tenni?

3 ev 9 honap van a gyerekeim kozott, siman ulhettem volna elol. En nem akartam, mert sirosak voltak kicsikent, es folyton kellett valamiben segiteni, hogy a ferjem a vezetesre tudjon koncentralni. Tok jo volt, mikor mar nagyobbak voltak, es elore ulhettem. Kerdezo, te ismered a gyerekeket, csak te tudhatod, hogy hol jobb ulnod.

2022. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!