Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom 31 éves én 23 vagyok jó...

Párom 31 éves én 23 vagyok jó ötlet a gyerek?

Figyelt kérdés
Anyagi háttér nem lenne gond jól keresek plusz valószínűleg igénybe vennénk a babavarot vagy a csókot.

2022. szept. 26. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy ma már sokkal több minden kell egy gyerek felneveléséhez, hiába jönnek azzal, hogy bezzeg régen tizennyócévesen má szültek.
2022. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%

"nehogy maguk tegyenek érte, az államtól kell várni mindent"

Én cserébe azért, hogy az utolsó fillérig befizetem az adómat, igenis elvárom az államtól, hogy támogassa azokat, akik gyereket vállalnak.


"Az vállaljon gyereket, aki önerőből képes a felnevelésére."

Vagyis aki jós és tutijól működik a varázsgömbje, ugye? Már rég kihaltunk volna.

2022. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, csak felesleges, értelmetlen dolog.
2022. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

"Én cserébe azért, hogy az utolsó fillérig befizetem az adómat, igenis elvárom az államtól, hogy támogassa azokat, akik gyereket vállalnak."


Aha, jól van. Én pedig azt várnám el az államtól, hogyha befizetem az utolsó fillérig az adómat és ledolgozok itt egy életet, akkor legyen majd nyugdíjam, ami nem csak a hideg házban nyomorogni elég. De mivel erre nincs kilátás, így se gyereket nem vállalok ebbe az országban, se nem maradok itt, már folyamatban van a külföldre költözésünk. Itt pedig nyugodtan lehet szüleszteni tovább a népet a nagy semmire.

2022. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Én pedig azt várnám el az államtól, hogyha befizetem az utolsó fillérig az adómat és ledolgozok itt egy életet, akkor legyen majd nyugdíjam, ami nem csak a hideg házban nyomorogni elég. De mivel erre nincs kilátás, így se gyereket nem vállalok ebbe az országban, se nem maradok itt, már folyamatban van a külföldre költözésünk."

És mit mond a varázsgömböd, melyik az az ország, amelyikben van erre kilátás?

Egyáltalán mi alapján gondolod, hogy ott van rá kilátás? Abból, ami most van ott, még nem következik, hogy mi lesz akkor, amikor majd nyugdíjas leszel...

2022. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!