Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok? Egyszerűen...

Rossz anya vagyok? Egyszerűen ezt már nem tudom megoldani.

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem iskolás és ovis korú gyerekemet. Az apjuk már hónapok óta nem jelentkezett. Gyerektartást nem fizet, végrehajtást kértem még augusztusban, de még mindig semmi eredmény. Valószínűleg nem is lesz, mivel feketén dolgozik, ingatlan, autó, semmi nincs a néven.

Eddig is nehéz volt anyagilag, de most a kisebbiket tsmt tornára kell hordani. Pár hónapig otthoni torna, utána csoportosra, heti 2-szer. Ez anyagilag nem már nem fér bele, 50 km-t kellene utazni oda-vissza + a fejlesztés ára.

Nagyon rossz szülőnek érzem magam, fogalmam sincs, hogy fogom ezt anyagilag megoldani.


2022. okt. 12. 14:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Óvónő kérte a gyerekek felmérését. Sok gyereket kellene hordani.
2022. okt. 12. 20:11
 12/18 A kérdező kommentje:
Egy fejlesztőpedagógus és egy tsmt terapeuta mérte őket fel.
2022. okt. 12. 20:13
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Kerdezo, ugye latod, hogy ez az egesz a penzre megy ?

Amig nem pl. egy gyermek neurologus ir elo ilyet,ami ingyen van, addig ne foglalkozz vele, lehuzas!

2022. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
És a fejlesztőpedagógus azt mondta, hogy hordani kell hozzá jó pénzért a világ túlsó végére? Szerintem is nonszensz.
2022. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14 -eshez kiegeszites :


Es a kerdezo irja, hogy nagyon sok gyereket !

Pofam leszakad😡

2022. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ez egy kicsi falusi óvoda. Nincs óvodavezető, ideiglenesen az óvónő a vezető. Nekünk az óvónő azt mondta, hogy a szülők ragaszkodtak ehhez a felméréshez. A fejlesztő terapeuta meg azt, hogy az óvónő kérte...

Egy csoport van összesen, 24 gyerek. Szám szerint nem tudom, hány gyereknek javasolták, a nő csak annyit mondott, hogy soknak.

2022. okt. 13. 16:55
 17/18 A kérdező kommentje:
Itt a környéken nincs is másik fejlesztőház.
2022. okt. 13. 16:55
 18/18 A kérdező kommentje:

Ma kaptunk papírt az oviban, mint írtam sok gyereknek kell járni csoportos foglalkozásra, ezért heti 2-szer kijönnek.

Egy alkalom 50 perc. 8 alkalmas bérlet 20800 Ft. Plusz még ugye a legtöbb gyereknek home tréninget is kellene iratni.

Igazatok volt, ez tényleg csak a pénzről szól...

2022. okt. 19. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!