Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 éves vagyok és úgy szeretné...

19 éves vagyok és úgy szeretnék már gyermeket. Ti is így voltatok? Mindig is fiatalon akartam anya lenni. Egyszerűen nekem az okozna igazi boldogságot.

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 00:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Én 29 éves koromig nem akartam gyereket. Aztán megismertem a férjemet és lett 3.

De el tudom képzelni, hogy ez fordítva is lehetséges. De nekem kellett hozzá A Férfi, A Társ, hogy a vágy megjöjjön. Nem éreztem, hogy a gyerektől lenne meg életem értelme, vagy attól lenne jobb a világom.

2020. nov. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én is amióta páromat megismertem. A vágy csak iszonyatosan fel erősödött. De ő még nem szeretne és pl ez iszonyatosan elkeserít.

Lassan 3 éve együtt leszünk.

2020. nov. 8. 00:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Alapvetően sosem vonzott úgy az anyaság, hogy igazán vágyom rá. Jelenleg egy gyerek nekem csak kolonc lenne, púp a hátamon. Ha valaha lesz párom, komoly, tartós kapcsolat, és minden szükséges feltétel megvan, amikre lehet építkezni, úgy bevállalnék gyereket, esetleg gyerekeket. De még fiatal vagyok az anyasághoz, távol áll tőlem.
2020. nov. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Soha nem akartam, 25 évesen lett, hát bánom

Egyik barátnőm sem akart soha, nincs is nekik így közel a 35höz és nem bánják

2020. nov. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Szerintem ne keseredj el azért, mert a párod még nem akar.

20 éves sem vagy, bőven ráér.

Majd a párod is akarni fog, nyugi! Addig meg becsüljétek meg egymás társaságát, csináljatok olyan dolgokat, amiket gyerek mellett már necces lenne véghez vinni. Élvezzétek az életet csak Ti ketten, aztán jöhet a gyerek:)

Emellet becsüld meg nagyon, hogy van egy normális kapcsolatod.

2020. nov. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Eszembe se jutott 19 évesen, hogy gyereket szüljek. Sőt, mindent megtettem,nehogy véletlenül terhes legyek.

Kb most, 28 évesen kezdek rajta komolyan gondolkozni, igaz, férjem 3 éve mondogatja.

2020. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az odáig rendben van, hogy 19 vagy, de miből tartanád el azt a gyereket?
2020. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

19 éves vagy. A legszebb évek egy nő életében. Fiatal vagy, szabad. Én baromi éretlen voltam még ennyi idősen. Az hogy gyereket vállaljak meg sem fordult a fejemben.

Lehet ez nálad egy pillanatnyi fellángolás. A gyerek iránti vágy hol intenzívebb hol alább hagy. Ha elfoglalod magad hasznosan akkor háttérbe szorulnak ezek az érzések. Fiatal anyuka lehetsz 4-5 év múlva is, nem kell azonnal és most. Előbb egy jó szakmád legyen, állandó kereseted.

Szinte semmi tapasztalatod nincs még az életről. Gyereket felelősen kell vállalni, nem elég indok az hogy fiatalon szeretnél anya lenni.

Tanulj, dolgozz, élj még egy kicsit hidd el elrepülnek az évek.

2020. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szerettem volna 19 évesen gyermeket, mindig is az volt a vágyam. Most 26 évesen örülök, hogy nem lett az akkori páromtól gyermekem (4 évig voltunk együtt).

26 évesen lettem Anya, és hálás vagyok, hogy egy ilyen férj lehet mellettem, és ő a gyermekem apja. Leírhatatlan érzés egy gyermek!

Mindennek szép lassan eljön az ideje!

2020. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bigbob91 válasza:
Én azt mondom hogy Előbb végezz el egy felsőfokú sulit Főiskolát,egyetemet és ha lesz olyan férfi aki tiszta szívből szeret és nem csak egy éjszakás kalandra kellesz neki házasodjatok össze és utána vállalj gyermeket.
2020. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!