Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántátok, hogy vállaltatok...

Megbántátok, hogy vállaltatok 3. gyereket?

Figyelt kérdés
2022. okt. 13. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én a másodikat is :(
2022. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Milyen szempontból?

Emberileg? Nem. Imádom a gyerekeim és bár sokszor nehéz, nagyon boldoggá tesznek.

Anyagilag? Még a babaváró, CSOK, stb előtt születtek, így nem befolyásolt semmit. Nem volt könnyű, de úgy vállaltuk be, hogy tudjuk mivel és mennyivel jár?

A világ szempontjából? Sokáig azt hittem, hogy rossz korba születtem... Későn a "Kádári békeidőkhöz", bele a vadkapitalizmusba. Ehhez képest

kiderült, hogy nem is olyan rossz nekünk és az látom, hogy a gyerekeimre még rosszabb sors vár és csak reménykedni tudom, hogy változni fog a világ.

2022. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Négyet se bánnék ha lehetne.
2022. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak 2 gyerekem van, de a másodikat megbàntam.
2022. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-es és 4-es, mi miatt bántátok meg?


2-es, bármilyenből.

2022. okt. 13. 14:46
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Szegény gyerekek, milyen élet vár rájuk, így hogy nyíltan kimondják, hogy megbánták a létezésüket.
2022. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem bántam meg.
2022. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyagilag nem bántam meg. Simán boldogulunk. (Hozzateszem se csok, se babaváró, semmi ilyesmi)


Viszont a testem ráment. A 2.szülés (1 éve volt) a mai napig kihat.

A nagy dackorszak, hiába volt egy álfott jó gyerek, kikészít.

A kicsi mindenen sír. Semmi nem jó neki sosem. Segítségem nincs, így egész nap egyedül vagyok 2 ordító gyerekkel.

Konkrétan kikészültem már idegileg.


1#

2022. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem.

1. Tök jó fej

2. a 3 gyerekkel járó nyüzsi még akkor is alapvetően szórakoztat, ha most éppen a középiskolai felvételi és az újonnan kezdett felső tagozat lázában kezdek kipurcanni.

3. anyagilag lekopogom, stabilak vagyunk, de a jelenlegi bizonytalan jövő az urammal kettesben is aggasztó lenne valamennyire

2022. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem :)

Imádom. Még így is, hogy 1,5 éve fél-1 óránként kelek hozzá minden éjjel...

2022. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!