Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mindig ugyanazok...

Szerintetek mindig ugyanazok írogatnak ide vagy változik a "kör"?

Figyelt kérdés
Én pl. évek óta kérdezek-válaszolok ebben a témakörben,és azon gondolkoztam vajon ide mindig ugyanazok írogatnak, vagy vannak új belépők is. Te mióta vagy itt?
2010. szept. 27. 20:47
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
79%

Engem már nem zavar amig nem volt az idén ez a lehetőség hogy vállajuk a nevünket addig 86%-os voltam tök sokáig.

de már nem zavar...


egyébként jó a kérdés -mármint hogy kik járnak ide !!!

2010. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

2009 szeptember óta vagyok itt, babatervezés miatt jöttem, itt ragadtam, sokat segítettetek, azóta 3 hetes a kislányom:) puszi mindenkinek!

22/L

2010. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Van az iwiw-en gyakorikérdések fun club, ott láthatod kik járnak ide,persze biztos sokkal többen vagyunk annál,mint amennyi tag ott van.
2010. szept. 30. 12:51
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly aug. óta vagyok itt.Utána született a babám.

Vannak rendszeres látogatók a neveket figyelve.

Én már ritkábban olvasgatok itt, mert a férjem totál kiakad ha látja, hogy már megint a gyakorin lógok.

Most is itt eszi az ideg.Megyek is felmosni.

2010. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
én is tagja vagyok az iwiw-es gyik klubnak.. de jó!
2010. okt. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Megnéztem, én 2008 márciusa óta vagyok. Egyszer bannoltak is, mert nem bírtam a nagy pofámmal és beszóltam a hülye kérdésekre. Na attól lehiggadtam, mert nem tudtam válaszolni a provokatív, pocskondiázó kommentekre. Meg szerintem a társaság is változott, sokkal normálisabbak a kérdezők, válaszolók. Persze egy-két eltévedt báránytól eltekintve:), de tényleg jobb a hangulat.
2010. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Én 2008 nyara óta vagyok itt,napi rendszerességgel.Szeretem ezt az oldalt,pláne ezt a témakört(gyerekvállalás,nevelés,mivel "egyenlőre" 2 gyerekes anyuka vagyok).Az iwiw-en hónapok óta nem jártam,de most felnézek,hogy csatlakozhassak a "csapathoz".
2010. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Én 2008 májusban találtam erre az oldalra mikor be írtam teherbeesésessel kapcsolatban a Google-ba. Ezt az oldalt dobta ki. :-)
2010. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Most megnéztem én is, 2008 novemberében tettem fel az első kérdésemet a terhesség kategóriában. (Már másfél éves a lányom.) Csak a gyerekvállalás témát nézem.
2010. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!