Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyire maradt...

Szülés után mennyire maradt löttyedt, striás a hasatok?

Figyelt kérdés
Mitől függ? Csak genetika? Függ attól, kinek mekkora a pocakja terhesség alatt?
2022. nov. 2. 21:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Előtte,alatta,utána is jártam,járok túrázni,futni,7kg-t híztam,amiből 4 a gyerek volt,lett kötényhasam,és striám is.Már mínuszban vagyok 2kg-val,de a hasam picit hájasnak tűnik.Nem volt kockás előtte sem,de nem volt összecsíphető háj rajta.Ez van. 2 éve szültem.Ez már ilyen marad.Meg a cicim is,ami lóg sajnos.
2022. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lóg, nem striás, de szétnyílt a hasizmom, így kiáll.
2022. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem striás, nem lóg, de nem olyan feszes a bőröm.

A hasizmon szétnyílt, azzal jártam gyógytornára, így helyrejött szépen.

2022. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
Semennyire. Nem löttyedt, nem ráncos, nem striás, ugyanolyan, mint terhesség elött és öreg vagyok, 36 évesen szültem. A titok: vészes terhességi hányás végig, semmit nem híztam terhesség alatt, a hasam is kicsi volt, szüléskor kb. 5-6 hónapos terhesnek néztem ki.
2022. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%

Szerencsere sem striam nem lett, sem logo borom, a csaszar masnapjan konkretan feszes hasam volt. Le is fotoztam, mondom ugysem hiszi el senki 😆

Pedig en aztan lusta vagyok, nem vagyok egy sportember, sosem voltam, nem kenegetem magam semmivel, meg ahhoz is lusta vgyok.

Ugyhogy 100 % genetika tenyleg.

2022. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%

Elozo vagyok. 34 evesen szultem, tehat nem epp fiatalon, 12 kg-ot hiztam, 168 cm es 60 kilo vagyok / voltam, a szules utan par hettel mar ugyanannyi voltam. Nagyon nagy hasam nem volt, de kicsi sem.

3 evig szoptattam, es a mellem sem ereszkedett meg, meg szebb mint elotte 😆.

Na, ugyhogy tenyleg szerencse kerdese ( barcsak masban is ilyen szerencses lennek)

2022. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én ebben nagyon szerencsés vagyok, szülés után 3 hónappal már lapos, feszes volt a hasam. Egyáltalán nem látszott a terhesség. Igaz, kicsi volt a hasam. Terhesség előtt 22 évig aktívan sportoltam, azért ez is számít, de nem mindig. Szintén sportoló ismerősömnek azért maradt hasa.
2022. nov. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szép bőröm volt és szép hasam, sportoltam előtte. 2 gyerek után vállalhatatlan. Kenheted, amivel akarod. Tényleg csak marketing. Kötényhasam maradt, több a stria, mint az ép bőrfelület. Ezen a pénz is csak annyit segítene, hogy nézhetőbbé tenné, igazán szép már soha nem lesz.
2022. nov. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

2x szültem.

Az elsőnél 6, a másodiknál 4kg-t szedtem fel.


Az elsőnél mindent is a hasamra kentem. Vagy 50ezer ft értékben vettem rá krémeket. Szülőszobáig 1db csíkom nem volt, szülésnél szanaszét repedtem. Vagy fél évig ujjnyi vastag lila csíkjaim voltak. Szülés után 1 évvel viszont teljesen olyan lett a hasam, mint szülés elött.

Most a 2.szülésem után vagyok 13 hónappal. Én büszke vagyok a hasamra. Se kötényhas, se plöttyest bőr. Kb ugyan olyan, mint a gyerekek elött. (Sosem voltam nádszál, 70kg vagyok). A striáim is eltűntek kb

2022. nov. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
80%

"Vagy fél évig ujjnyi vastag lila csíkjaim voltak. Szülés után 1 évvel viszont teljesen olyan lett a hasam, mint szülés elött. A striáim is eltűntek"


Na, ez hazugság. Nem tűnnek el, orvosi tény.

2022. nov. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!