Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyire maradt...

Szülés után mennyire maradt löttyedt, striás a hasatok?

Figyelt kérdés
Mitől függ? Csak genetika? Függ attól, kinek mekkora a pocakja terhesség alatt?
2022. nov. 2. 21:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19🤣kamugép.Hova tűnné el el a striáid? Nevetséges vagy!Vagy nem repedt meg a bőröd,vagy az bizony most is olyan.
2022. nov. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább genetika. Nem sportoltam soha életemben, az első terhességem végiglustálkodtam, még sétálni se mentem (ha akartam volna, se mehettem volna, akkor volt a kijárási tilalom a covid miatt), és gyakorlatilag a terhesség utolsó 2 napjáig megúsztam striák nélkül. Ha terminusra születik meg a lányom, akkor lehet nem lett volna egy sem. De így csak 2 kicsi diszkrét csíkocska született meg a hasam két oldalára, az nem vészes egyáltalán. Most a második terhességem alatt ezek így az utolsó hónapra megint belilultak, 37 hetes vagyok, lehet, hogy kicsit hosszában megnőnek, nem tudom, egyelőre új csíkom még nincs, pedig semmivel sem kenem, és bár nem tudok a 2 évesem mellett pihengetni, sportolni most sem sportolok.

Az első szülés után a hasam nagyon hamar visszament és lapos lett, nem volt löttyedt. Kicsit érződött, hogy annyira nem feszes, mint régen, de a terhesség alatt elég sokat fogytam, így határozottan lapos és vizuálisan nagyon jó lett a vége (nem volt vészes hányásom meg semmi, egyszerűen csak így alakult, és úgy tűnik, hogy nálam a terhesség az alapból ezt hozza magával, mert most másodszorra is csak fogyok, pedig most egy 10-essel kevesebbel kezdtem a terhességet és eleve nem voltam soha túlsúlyos). Konkrétan a kockáim is látszottak, pedig a szülés után még annyira se sportoltam, mint előtte bármikor. Szóval ez biztos vagyok benne, hogy adottság.

2022. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Genetika. Nekem 3 gyerek után sem lett striás és löttyedt sem :)
2022. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!