Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák! Válaszoln...

Kisgyerekes anyukák! Válaszolnátok ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

Szoktál-e járni:


- Fodrász /vágás, hajfestés, póthaj?/


- Kozmetikus /szemöldök szedés, gyantázás?/


- Pillás


- Műkörmös /gél lakk, épített?/


- Pedikűrös


- Szolárium


- Edzés



Hány gyerek van és mennyi idősek?


2022. nov. 3. 15:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

- Fodrász /vágás, hajfestés, póthaj?/ persze


- Kozmetikus /szemöldök szedés, gyantázás?/ szemoldokoshoz, tobbit magamnak csinaltam mindig is


- Pillás. sose voltam, nem is leszek


- Műkörmös /gél lakk, épített?/. nover vagyok 20 eve, akkor volt utoljara koromlakkom, korhazban nem lehet


- Pedikűrös magamnak csinalom, csinaltam mindig is


- Szolárium. sose jartam, foleg miota borrakos betegeim vannak


- Edzés. lusta voltam / vagyok



Egy gyerek, ovodas

2022. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
Fodrászhoz, szoláriumba és edzésre jártam a lányom születése előtt, 4 hónapos most, és fodrászhoz meg szoliba még nem jutottam el, de szeretnék menni, edzeni heti 2x járok kb. 6 hetes kora óta.
2022. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem. Mármint fodrászhoz néha elmegyek levágatni a végeit, de így kb ennyi. Magamnak festem a hajam, magamnak vágom/festem a körmeimet, magamnak gyantázok, más szépítkezős dologra nincs szükségem/vágyam, edzeni meg nem edzek egyáltalán. De ez gyerekek előtt is mindig így volt, tőlük teljesen független.


2 gyerek, egy 2,5 éves és egy újszülött.

2022. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

Csak fodrászhoz.


Edzeni járni baromi lusta lennék, és lekopogom, jó a genetikám, amúgy is vékony vagyok.


Körmös, pillás, satöbbi, ezek nekem ilyen felesleges kiadások. Nem vagyok szépségkirálynő, de csúnya sem, átlagos fiatal 30-as anyuka 1,5 éves gyerekkel, nyilván tudok jól kinézni, ha kicsípem magam, de nem erről szólnak a napjaim.


Gyantázni is itthon szoktam.

2022. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

A kérdésem apropója, hogy tegnap voltunk a kisebbel védőnőnél, és csupa jól kinéző anyukát láttam, haj, műszempilla, műköröm költemények, festett szemöldökök és a többi. Aztán kicsit elszégyelltem magam, hogy nekem ezek közül semmi nincs, és nem járok sehova, egyszerűen létezni nincs időm, más meg tiptop.

Még anno gyerekek előtt volt fodrász, szempilla, miegymás, de már régóta semmi. Itthon elvagyok így is, csak így anyukák között kilógva éreztem magam..

2022. nov. 3. 16:06
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok egyik helyre sem. Magam vágom a hajamat, a körmömet tövig vágva tartom mert nagyon zavar ha kicsit is hosszabb, edzeni itthon edzek, vagy eljárok futni.
2022. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

Fodrászhoz hetente, mert göndör a hajam, de nem szeretem, így vasaltatom illetve havonta festésre.

Kozmetikushoz havonta masszírozásra, gyantázásra.

Körmöshöz havonta, pedikűröshöz alkalmanként.

Pilláshoz, szoláriumba, edzeni nem járok.

10 és 2 évesek a gyerekeim.

2022. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászhoz járok festetni. Mióta terhes lettem a fiammal, azóta a töve sötét, a többi szőke. Előtte teljesen szőke voltam, de azt 4 hetente újra kellett festeni. A mostanival elég 2 havonta menni.

Körmöshöz 2 hetente járok, sima egyszerű géllakkot rakatok.

Edzeni sajnos baromi lusta vagyok egyelőre. A terhesség alatt felszedett kilók már lementek, de előtte is volt rajtam egy 8-10 kiló plusz.

Pilláshoz, szoláriumba sosem jártam.

Kozmetikushoz se. Tetovált szemöldököm van (kamasz koromban elintézem magamnak, hogy alig legyen valami), a felesleget kiszedni itthon is ki tudom.

A fiam nemsokára 6 hónapos lesz. És sokszor érzem azt, amit írtál kérdező, hogy kilógok a sok tip-top anyuka közül. Pedig nem vagyok lepukkant, csak ők néznek ki annyival jobban. :D

2022. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerek előtt se csináltam ezeket max néha fodrász, így nyilvánvalóan gyerek után se csinálom.


Néha megyek masszőrhöz.

2022. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
47%

Azok az anyukák nem tiptoppok, hanem össze vannak rakva külső emberek által 🤣

Aki jól néz ki, ezek nélkül is jól néz ki.

Itthon vágom a hajam végét, derékig ér és én is festem. Körmöm hosszú, de saját most épp franciara festettem. Pedikűrhöz sincs szükségem másra.

Edzeni nem edzek külön.

Aki szemöldök szedesert fizet az meg no comment.

Szoli kossz nem.

2022. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!