Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabás, kisgyerekes anyukák!...

Kisbabás, kisgyerekes anyukák! Milyen gyakran találkoztok a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon ritkán :(

Barátnőmmel 1 városban laktunk, hetente 2-3x talalkoztunk.

Mikor terhes lettem, költöztünk. 30km lett köztünk, így 2 hetente taliztunk csak. Utána ő lett terhes, nők is költöztek. Mostmár 100km van köztünk :( így kb 3 havonta tudjuk összehozni.


Masik barátnőm 25km csak. De vele sem találkouok sűrűbben.

2022. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán, bár csak egy barátnőmre van igényem.

2-3 havonta tudjuk megoldani.

2022. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kettesben ritkán.


Hét közben majdnem minden héten csinálunk programot a gyerekekkel, de ez részben a gyerekek lefoglalásával telik.

Hétvégenként pedig családostul is szoktunk, tehát a férjekkel és a gyerekekkel.

3 barátnőm van hasonló korú babával, van akivel szinte minden héten találkozunk és van akivel 1-2 havonta.


A 2 legjobb barátnőmnek nincs gyereke, de velük is 2-3 hetente szoktunk találkozni. Néha átjönnek és néha elmegyunk kávézni, vacsorázni. Addig a férjem van a lanyunkkal.

2022. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán. Mi sokat telefonálunk (van hogy mosogatunk, teregetünk es közben csacsogunk kihangosítón)

A talik kb havonta 1x összehozhatóak.

A többi "barátnőm" szinte el is kopott. Van aki külföldön él már, van akivel egyszerűen csak egyre ritkábbak lettek a talik, telefonok

2022. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Szökőévente jön össze.

Pár hetente telefonálunk.

2022. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2-3 hetente, mikor hogy jön össze.
2022. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm 23 éve a barátom. Vele ritkán találkozunk, mert Neki nincs gyermeke, de sokat dolgozik, és már nem is egy helységben lakunk. De minden alkalommal, ha találkozunk, ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Másik barátnőm a főnököm, Vele havonta egyszer találkozom, mert most ugye itthon vagyok a kicsivel. Majd, ha visszamegyek dolgozni, naponta fogunk. 🙂

És most alakul egy új barátság a lakóhelyemen, mert a szomszédban egy 3 hónappal fiatalabb baba lakik, nemrég költöztek ide...

2022. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Változó. Van akivel heti szinten és van akivel havi szinten, olyan is van akivel kb 2 3 havonta.

A legtöbb barátomnak nincs gyereke (nincs sok), de van h viszem lányom. Tegnap pl egy barátommal mentünk kajálni meg sétálni 3an.

Egyik barátnőmnek most 1 éves a gyerek és most már ő is többet mászkál vele.

Az, h minden barátommal egyszerre talizzak elég ritka.

2022. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán.Hetente beszélünk telefonon,hetente többször messengeren,de személyes talira már több mint 1 éve nem került sor.Nálunk van 4 gyerek,az egyik barátnőmnél 2,a másiknál 1.Ha épp nem dolgozunk,és a férjek tudnának a gyerekekre vigyázni, akkor valaki tuti beteg lesz.Szóval nem egyszerű.Régebben havonta összeültünk egy sütire vagy valami .
2022. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon ritkán találkozunk, de ennek csak részben oka a gyerek. Egy részük külföldön van, velük néha levelet váltok, ha haza tudnak jönni, találkozunk. Aki itthon van, ott vagy baba/gyerek van, így nekik is nehezített pálya (évente párszor találkozunk) vagy azért találkozunk ritkábban, mert korábban sokszor én szerveztem/dobtam be programötleteket, de erre most nincs energiám. Emellett még a férjem baráti körével szoktam találkozni, de velük is csak pár havonta.

Ami érdekes, hogy a férjemnek elég aktív, rendszeresen, ~ 2 hetente összejáró baráti köre volt, csak 2 helyen van gyerek és mégis sokkal kevesebbszer találkoznak, mint még a korona előtt. Havonta kb. egyszer bedob nekik valami programötletet, de sokszor alig van rá reakció. Pedig azért is próbál szervezni, mert így nagyobb eséllyel lesz olyan, amiben én is részt tudnék venni és szeretne itthonról kimozdítani. Beszéltük is, hogy valószínűleg nem a gyerek a hibás a pangó társasági életünkért.

2022. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!