Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az helyes, amikor...

Szerintetek az helyes, amikor egy szülő arra tanítja a gyereket, hogy mindent meg kell ennie, ami a tányéron van, mégpedig azért, mert Afrikában éheznek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről az érvelésről?
2022. nov. 3. 23:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%
Az éhség nem azt jelzi, hogy MENNYIT kell enned, hanem azt, hogy MILYEN HAMAR.
2022. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg, majd fogsz. Ha nem azért, mert olcsó, laktató és a bab mellesleg nagyon egészséges, legkésőbb akkor fogsz, amikor a majdani pici gyerekednek a főzelék lesz az, evidens, egyszerű és emészthető hozzátáplálás.
2022. nov. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%
Engem is állandóan erőltettek, és bár soha nem voltam kövér, ezzel együtt amikor magamtól ettem valamit, jöttek a beszólások, hogy jaj nem kéne csokit enni, jaj nem kéne este 6 után enni, jaj cukorbeteg leszel ha megeszed azt a snickers csokit. Mondanom sem kell, hogy rettegek megenni bármilyen édességet 22 évesen is. De ha a szüleim sütöttek sütit, jó cukrosat, akkor azt ennem kell 24/7, vagy különben megint jött a cseszegtetés, hogy "minek sütök, ha meg se eszed".
2022. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
7%
#33 Ki kell nyitni a szád. "Ha bajom lesz a csokitól, minek van a házban?" "Apámnak sütsz, nem nekem, én nem kérek belőle." Nálunk is megy a tukmálás, meg a "szedjél még, ne a morzsát kapargasd a tányér alján", megtanultam leszerelni. Tudom, hogy ez az egyik szeretetnyelvük, én meg megmondtam, hogy evés közben egy beszédtémát kerüljenek, hogy mit és mennyit egyek.
2022. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

32


Mi az összefüggés aközött, hogy a majdani gyerekem (ha lesz) mit eszik, és aközött hogy én mit eszek?


Ha meg valamit nem szeretek, s a hányinger kerülget, ha rágondolok, akkor se fogom megvenni, ha olcsó. Ingyen se kellene, nemhogy pénzért...

2022. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
5%
#35 Látszik, hogy nincs még gyereked. Nyugodj meg, családi összejöveteleken a 2-3 éves gyerekkel nekem teríték sem kell, úgyis a gyerek maradékát fogom megenni. Háromfélét meg nem fogok főzni a négyfős családnak, ha készül főzelék a pici miatt, azt eszi az egész család.
2022. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nálatok a baba az uralkodó, a többiek disznók, akik maradékot esznek?
2022. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%
🤣😅
2022. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
0%
#37 Nem, nálunk az a főnök, aki főz. Akinek nem tetszik, kinyitja a hűtőt és csinál szendvicset. Nem vagyok cseléd.
2022. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
A baba is szendvicset csinál magának, vagy neki még cselédkedsz?
2022. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!