Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Később meg fogja viselni,...

Később meg fogja viselni, hogy anyósomékat nem látja majd napi szinten?

Figyelt kérdés
Kislányom lassan 2,5 éves lesz és kb 4 éves korában fogunk külön költözni anyósoméktól. Igaz, hogy nem leszünk messze egymástól pár utcányira de mindig is nagyon ragaszkodott hozzájuk. Sokat segítettek szereti őket és ha mindenki itthon van velem nem szeret elaludni, pelust cserélni. Mindig velük akar lenni vagy az apjával. Ha ketten vagyunk még inkább apával. Fogalmam sincs mennyire fogja megviseli ha majd külön költözünk és nem fogja őket naponta látni. Mi inkább visszafogottabbak vagyunk nem ilyen vidámak porgosek amit ugye a kislányom szeret bennük. Ha csak ketten vagy hárman vagyunk akkor is szokta keresni őket de azért elfogad bennünket az apjával. Viszont ha itthon vannak nagyon tud sírni hisztizni ha én akarom pl elaltatni vagy bármit csinálni. Másnál mennyire viselte meg a koltozés a gyereket?
2022. nov. 8. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem fura anyos nyakara szulni es 4 evig ott elni, de ez a te dolgod.

Biztos fura lesz neki, de a gyerekek jol tudnak alkalmazkodni, csak ne dramatizald tul mert akkor atveszi toled.

2022. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Igaz én nem anyám nyakára szültem.

Férjem meghalt, mikor 5hónapis volt a lányunk. Így anyához költöztünk. Nagy segítség volt mindenhogy. (A saját házam meg kiadtam).


4 éves volt a lányom, mikor lett egy új párom, és összeköltöztünk, akkor költöztünk haza anyától.


Nálunk is a mama volt a minden, főleg miután 2 éves korában visszamentem dolgozni.


Kb 1 hétig volt egykis hiszti és ennyi. Fwlfogta, hogy már nem úgy van, mint régen.


2.5 éves. Még van 1.5 mire elköltöztök. Addig sok víz lefolyik még a Dunán...

2022. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A mi gyerekeink is nagyon szeretik a nagyszülőket. Készítek mindig naptárat, amit kiteszek az egyik ajtóra és belerajzoljuk a programokat. (Cica jelzi a szüleimet, mesekönyv az anyósomékat.) Így látják, hogy eljön majd egyszer az a nap, amikor találkozunk.
2022. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!