Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltatok ma a Lidl-ben játékot...

Voltatok ma a Lidl-ben játékot venni a gyereketeknek/gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Nálatok is ilyen népszerű a Lidl? Ma nyitás előtt ott voltam, de már állt a sor. Nyitáskor rohantak be az emberek a játékokhoz. Kettesével vitték a játékkonyhákat. Kaptam, amit szerettem volna a kisfiamnak. Ti tudtatok venni, amit akartatok?
2022. nov. 17. 17:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam.
2022. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
77%
Voltam. Jatékkonyha volt a terv karácsonyra, és mivel ez jó áron van, gondoltam ezt veszem meg. 6:30kor nyit, 8 előtt ott voltam és már nem volt játékkonyha. Szerencsére több Lidl is van a városban, a másikban kaptam, volt is még néhány darab. Kb lépni nem lehetett a játékok környékén.
2022. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
4: akkor kb. ugyanaz volt a helyzet, mint pár hete a softshell overállokkal? Volt itt kérdés róla, hogy már aznap dupla áron árulták a vaterán... És volt aki tucatszám vitte.
2022. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
44%
Nem, semmi nincs ott ami tetszene
2022. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
38%
Nekem túl drága és nem olyan ami tényleg kell karácsonyra.
2022. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
26%
Nem, online vásárolok mindig, mindent. Kivéve az olyan termékeket, ahol már maga a vásárlás, kiválasztás is élmény, de aki a Lidl előtt tobzódik nyitás előtt a sorban, annak ilyesmi nem számít, gondolom. :)
2022. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
89%

Nem, de csak mert az évek alatt minden népszerű cuccot megvettünk. :) 7 éves a lányom, 3,5 a fiam:

5 éve vettünk vasutat

4 éve kiskonyhát,

3 éve babaházat,

2 éve parkolóházat.

2022. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
91%
4-es vagyok, azóta néztem marketplacen, már láttam 35ezerért bontatlan eladót… no comment. Ez Kecskeméten volt egyébként, itt 3 lidl van, csak az egyikbe voltam 10 óra fele
2022. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
10%

Hát, nem tudom, most kíváncsiságból rákerestem a neten és az a helyzet, hogy rengeteg jobb kiskonyha van hasonló áron. Igaz, azokat webshop-on keresztül lehet megvenni, nem pedig személyesen a boltban, ahol a hős szülők megharcolhatnak érte.


Na mindegy, ha valakinek ez kell, akkor nem feltétlen kell gondolkozni is...

2022. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
72%
Nem is tudtam róla... Amúgy sem ott szoktunk játékot venni, ha ha bevásárlás során megtetszik vmi. Az overálokért érdekes, itt nem szokott harc lenni. Múltkor is volt még egy csomó.
2022. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!