Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltatok ma a Lidl-ben játékot...

Voltatok ma a Lidl-ben játékot venni a gyereketeknek/gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Nálatok is ilyen népszerű a Lidl? Ma nyitás előtt ott voltam, de már állt a sor. Nyitáskor rohantak be az emberek a játékokhoz. Kettesével vitték a játékkonyhákat. Kaptam, amit szerettem volna a kisfiamnak. Ti tudtatok venni, amit akartatok?
2022. nov. 17. 17:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt. Nyitáskor hosszú sor az ajtóban. Farm vonatkészletet vettünk,de sokan a játékkonyhát rohamozták meg.
2022. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
72%
Pedig látok máshol olcsóbbat is pedig szintén fakonyha...
2022. nov. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
71%

32, kb. azóta népszerű más márkáknál is a kiskonyha (értsd: azóta hoznak be ilyet a magyar kereskedők és hirdetik), hogy a lidl/Aldi kirukkolt vele vagy 8-9 éve. Addig itthon csak műanyag szart lehetett kapni vagy az ikeásat dupla áron.

Most már az ikeás sem dupla árú, mert a lidl-ösnek brutál felment az ára.

Jó pár éve amikor mi vettük, annyi volt a választék, hogy volt huszonezres műanyag vacak, volt 60 ezres márkás fa és volt akkor kb. 30 körül az ikea. Na ehhez képest volt 20 alatt a lidl-ös, az ikeás minőségében. Persze, hogy népszerű lett.

2022. nov. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem mi ez az őrület. Ennek a konyhának is felment az ára. Mi az elmúlt években sok fajatekot vettünk a Lidlbe. Konyhánk is van, de én a minoseggel nem vagyok elégedett. Ugyanúgy eltörik, leszakadtak róla dolgok. Pl. a konyhának az egyik ajtaja szakadt le. A többi fajateknal ugyanez.Nem olcsóbb, nem jobb a minősége.
2022. nov. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
75%
Off: Én csak azokat a gyerekeket sajnálom, akiknek olyan anyja/apja van, akik képesek egy overálért másokat agyontaposni. Vagy felvásárolja és utána másokon nyerészkednik. Milyen felnőtt lesz azokból?
2022. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!