Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltatok ma a Lidl-ben játékot...

Voltatok ma a Lidl-ben játékot venni a gyereketeknek/gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Nálatok is ilyen népszerű a Lidl? Ma nyitás előtt ott voltam, de már állt a sor. Nyitáskor rohantak be az emberek a játékokhoz. Kettesével vitték a játékkonyhákat. Kaptam, amit szerettem volna a kisfiamnak. Ti tudtatok venni, amit akartatok?
2022. nov. 17. 17:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon nevetek 😂😂😂😂
2022. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
83%

Nem voltunk. Babakonyhát nagyszülőktől kap karácsonyra, de olyat ami másfél éves kortól használható, nincsenek pici részei.

Ez a Lidl játék konyha hány éves kortól ajánlott?

2022. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
66%

Én reggeli nyitásra mentem oda éjszakai műszak után és sokszor járok így bevásárolni javarészt élelmiszert de ma meglepően nagy volt a sora bejáratnál legalább 30 ember várakozott kint hogy nyissanak, én nem rohantam ültem a meleg autóba inkább és amikor nyitottak, meg szépen mindenki bement akkor indultam csak be. Meglepően nétztem hogy sokan a játékok felé mentek és szinta tolongtak meg pakolták a kosarakba ezerrel és már rohantak a kasszához mint ha annyira muszáj lenne. Aztán pár perccel később megint bementek és akkor vásárolták meg a többi dolgot amit akartak még. Kérdeztem a pénztáros ismerősömtől hogy mi ez a roham és mondta hogy a gyerekjátékokért, mert annyira népszerű hogy mindenki azt akarta szinte. Nekem nincs gyerekem még, meg nagyon a családban, rokonságba sem de iszonyatosan meglepődtem amikor ennyire rohantak be ezekért és olvastam a neten hogy ez baromi népszerű éssok helyen hasonló volt a helyzet.


Én régebben talán 1-2éve volt az amikor egy akkus furógép volt jó áron és akkor is sokan rohantak be érte hogy megvegyék, azért én is mentem mert nekem is kellet, csak akkor nem hajnalba mentem nyitásra hanem 2 órával később mert akkor értem rá, és már 1 db sem volt. Akkor kérdeztem hogy miért és mondták hogy nyitásnál mindenki ohant be és úg vitték mint ha muszáj lenne, valaki 10 db ot vitt és mondták hogy nem tithatják meg hogy mennyit visznek, de akik ennyit viszenk tuti tovább adják majd drágábban egy kicsivel de kivárják mire mindenhol efogy és lesz még rá kereslet. És igazuk volt mert sok helyen vatera, markatplace stb... oldalakon felbukkantak nem sokkal drágábban de legtöbb fotón egyértelműen látszódott hogy az autóban fényképezték le szinte amikor kiértek a boltból. Én ezt mocskosul pofátlannak tartom és sajnos sok iylen slágertermékeknél csinálják eztt hogy páran felvásárolják és később amikor már elfogy és lesz rá kereslet picivel drágábban elkezdik árulni. Nem értem hogy az apár 1000 Ft plusz amit keresnek rajta miért éri meg nekik, mert 10 db esetén max 30-50 ezret kaszálnak rajta, akik így adják el. Meg azt sem értem hogy ezeket miért nem szabályozzák, figyelik hogy ki vásárolgat fel ennire és majd adja tovább. Nyilván akinek rendes üzlete van oké hogy árútvalahonnan beszerzi de egy "sajátmárkás" terméket így tovább adni azért nem engedném. Meg sokszor azok elől veszik el akiknek tényleg kellene de nem tudnak rögtön nyitásra odamenni mert messze laknak, nincs autójuk, busszal körülményesebb odajutni akkor, vagy aki hajnali 6 ra jár dolgozni nem is tudna bemenni és szabit sem venne ki emiatt.

2022. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
73%
Rohadjon rájuk az overál, mármint az ilyen emberekre.
2022. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
83%
Voltam, de csak apróbb játékot vettem. Egy répás játékot, meg egy 3 db-os fa kisautó készletet. De nálunk volt mindenből, és tülekedés se volt. Pedig megyeszékhely.
2022. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2022. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
26%
Nem, én dolgoztam ma is.
2022. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért indultam de vettem a kisebb lányomnak karácsonyra egy konyhát. 10 körül mentem de volt legalább 20 darab.
2022. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
85%
Marketplacen már megjelentek 35 000 forintért...
2022. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
71%
Vonatért mentünk nyitásra, megvettük. Úgy voltam vele hogy sosem tudni hogy az akciós dolgokból 2dbot vagy 50dbot pakolnak ki, legyen meg. Többen voltak vele így, sokan voltunk.
2022. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!