Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Levelezünk e-mailen. 8 éves....

Levelezünk e-mailen. 8 éves. Tárgymező: anya. Levél: szia miért szerec (mit írjak erre vissza?)

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy nem így irjuk le a szereccet:D


Gondoltam nem baj ha tanulgat fogalmazgatni egybefüggő szövegeket írni, amiknek van eleje kifejtése befejezése esetleg konklúzio, megszólítás, elköszönés, és legalább sokat olvas, tanul helyesen írni, szokincsvővítés, nethasználat stb(szóval nem cset oda vissza, hanem hosszabb levelek, de még csetnek használja az e-mailt)

Visszatérve:

Nem akarok olyanokat irni hogy mert tunemény vagy szép és okos, mert ebbol azt hiheti, hogy a szeretet jutalmazás rendszerű


Azt sem, hogy csak azért, mert a kisfiam, mert ebbol meg azt hiheti, ha nem lenne az, nem is szeretném.


Mi a jó válasz?


2022. nov. 19. 09:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Szókincs, írni...
2022. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de a helyesírásra neked is kéne gyúrni, mert ezzel ezt fogja eltanulni. Vesszők, ékezetek...
2022. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

"Azt sem, hogy csak azért, mert a kisfiam, mert ebbol meg azt hiheti, ha nem lenne az, nem is szeretném."


Miért, ha egy random idegen gyerek lenne, akkor is szeretnéd?

2022. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#3 nem akarom hogy azt higyje csak azert szeretem mert a kisfiam = önmagáert nem szeretem. Vagy mas esetben ő nem szerethető?
2022. nov. 19. 10:56
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
* higgye
2022. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Ebből jönne is a következő kérdés hogy akkor nem szeretem, ha nem a gyerekem?

Vagy benne nincs is szeretni való? Csak rokoni kapcs miatt szeretem? Másért semmiért nem lehet szeretni?

2022. nov. 19. 10:58
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Eskü nem értem a 4-es/6-os magyarázkodást... De már az eredeti kérdés végén állót sem.

Akkor mégis mit fogsz neki írni. Csak?

😅

2022. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

"nem akarom hogy azt higyje csak azert szeretem mert a kisfiam = önmagáert nem szeretem"

Akkor itt a válasz. Önmagadért kisfiam.

Mondjuk a 8 éves ebből semmit sem fog megértenu, de a te filozófiai problémádra diplomatikus megoldás.😃


...rühellem a könyvből nevelő szülőket, akik szektásokként igyekeznek betartani a "jógi" által papírra vetett nevelési elmélet minden betűjét...

2022. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem vagytok vmi tájékozottak arrol hogyan gondolkodnak gyerekek.

Vagy pl hogy értik azt is, nem szeretlek, ha rossz vagy. Meg miket okoz.

Egy millio minden van a neten hogyan ne beszelj a gyerekkel


Pl a milliobol

[link]

2022. nov. 19. 11:23
 10/31 A kérdező kommentje:

#9

Szerinted miert a kérdés?

2022. nov. 19. 11:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!