Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Levelezünk e-mailen. 8 éves....

Levelezünk e-mailen. 8 éves. Tárgymező: anya. Levél: szia miért szerec (mit írjak erre vissza?)

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy nem így irjuk le a szereccet:D


Gondoltam nem baj ha tanulgat fogalmazgatni egybefüggő szövegeket írni, amiknek van eleje kifejtése befejezése esetleg konklúzio, megszólítás, elköszönés, és legalább sokat olvas, tanul helyesen írni, szokincsvővítés, nethasználat stb(szóval nem cset oda vissza, hanem hosszabb levelek, de még csetnek használja az e-mailt)

Visszatérve:

Nem akarok olyanokat irni hogy mert tunemény vagy szép és okos, mert ebbol azt hiheti, hogy a szeretet jutalmazás rendszerű


Azt sem, hogy csak azért, mert a kisfiam, mert ebbol meg azt hiheti, ha nem lenne az, nem is szeretném.


Mi a jó válasz?


2022. nov. 19. 09:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért szereted? Tényleg érdekel.
2022. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Miert szereti egy anya a gyerekét?nem veletlen kérdezek anyákat akik tudják.


De a gyereknek nem akarok olyat írni amit félrért!

2022. nov. 19. 11:29
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
De hát az az igazság, hogy azért szereted, mert egy anya szereti a gyerekét. Pont. Akkor pedig ezt írod neki.
2022. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Mert azt hogy mert a gyerekem vagy amugy meg felőlem fel is fordulhatnál, ilyet nem lehet.
2022. nov. 19. 11:31
 15/31 A kérdező kommentje:

A férjűnknek sem azt mindjuk hogy azért szeretlek mert a férjem vagy. Hanem azert a férjem mert szeretem.

Vagy azert a gyerekem mert szerettem előre? Akartam őt? A nagy semmi miatt szeretem mikor még nem is volt?


Majd visszakérdezek nála ő miert szeret engem. Kiváncsi vagyok jutalmazásrendszeru e a válasza. Hogy 8 évesen jutalmazás vagy csúnyán mondva érdekalapu e a szeretet fogalma. Kíváncsivá tesz

2022. nov. 19. 11:34
 16/31 anonim ***** válasza:
77%

Hát ezt erősen túlagyalod szerintem. Nekem kb 10 mp-embe telne erre válaszolni a gyereknek. Valszeg azt írnám neki, hogy azért szeretlek, mert te vagy a kedvenc gyerekem, de pszt, el ne áruld a tesóidnak. Esetleg azért hozzátenném, hogy azért, mert jó fej vagy meg okos és tetszik a szőke hajad.

Ha ettől lelki sérült lesz, hát ott szerintem nem azon múlt, mennyit agyaltál a válaszon......

2022. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Eddig en is eljutottam agyban.

Nem ezekre akarnék hivatkozni.

Azért kérdeztem.

2022. nov. 19. 11:51
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek megbántani, de szerintem ezt ne erőltesd.
2022. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
92%

Minden embernek alapvető vágya, és ezért tesz meg mindent, hogy azért szeressék, mert van. Feltétel nélkül, csak önmagáért. Nem azért, mert ilyen vagy olyan.

Én nem szoktam levelezni a gyerekemmel, mondjuk még csak 3 éves lesz, de minden lefekvésnél elmondom neki, hogy nagyon szeretem, hogy ő egy szerezhető kislány, aki megérdemli a szeretetet. "Szeretlek, mert vagy", szoktam még mondani. "Jó, hogy vagy."

2022. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Ilyeneket en is mondok neki hogy olyan jó, hogy vagy:) meg rengeteg minden mást is. Lehet vele mélytartalmasakat beszélgetni.


Nyilván mi sem azert levelezunk mert nem beszélgetnénk.

Hanem ő állandoan írkálna pl a telomrol is mamának, és mindenhova pl a kréta is kér tőle e mail címet (kollaborációs tér), és így alakult, valamint le kellett fotóznom a szerelmeivel is suliban, vagy egy traktorral máshol és ezeket átküldöm neki.


De közben megkérdeztem őt miért szeret engem?

Első válasza volt, mert te megértesz. Kérdeztem mit ért ez alatt és azt mondta, tudod a gondolataimat is, akkor is, ha nem jutnak eszembe a szavak.

Aztán kérdeztem és ennyi?

És aztán még beszélgettünk más egyebekről is miért.

2022. nov. 19. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!