Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Átgondolnátok a gyerekvállalás...

Átgondolnátok a gyerekvállalást egy ilyen mondat után, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyunk együtt. Januártól próbálkoznánk a babával, amit eddig én is vártam nagyon, már megvannak a befutó neveink is mindkét nemre. Viszont a héten olyasmit mondott nekem egy kisebb vitatkozáskor, ami eléggé meglepett, elgondolkoztatott (nagyon ritkán van nézeteltérésünk, azt azért hozzátenném). Azt mondta, hogy nekem amúgy is nagyon könnyű, mert ebbe a kapcsolatba nem nyújtok mást a p.ncimon kívül. Ezt arra értette, hogy amíg nekem egyetemistaként a bevételem az ösztöndíjból, lakásomból elég alacsony, addig ő egy hónapban durván a tízszeresét keresi meg és a bankkártyái benne vannak az Apple Pay-ben a telefonomban, azokat szoktam használni. De anno ezt is ő mondta, hogy legyen így, sosem én erőltettem ezt. Meg nem érezném, hogy annyira nagyon könnyű lenne nekem, mert minden ügyes-bajos dolgát/gondját én csinálom, oldom meg, én koordinálom a háztartást, házzal kapcsolatos dolgokat is. Mellette ott van az egyetem, tavasszal végzek remélhetőleg. Szóval van dolgom bőven, nem azzal telik el a napom, hogy rohangálok fodrászhoz, onnan kozmetikushoz, majd azon gondolkozom, délután melyik boltban költsem a pénzét.


Mióta volt ez a vitánk, elég sokat gondolok a fenti mondatára és elbizonytalanodtam, az az igazság... Bocsánatot kért, ő is érezte, hogy nem kellett volna, de akkor is... Ha ilyet mond, nyilván valahol ezt gondolja, nem?

Csak közben meg én is vágyom nagyon egy kisbabára, rengeteget beszélgettünk már erről, hogy milyen is lesz/lenne ez az egész.



2022. nov. 26. 09:39
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
86%
Szivecske. Gondolkozzal hogyan szabadulsz ki ebből mert nagyon nagy gondok lesznek. Teljesen ala fog rendelni maganak . O egy bantalmazo. Megsértődik 50 evs fejjel hogy tanulsz ahelyett h vele mennél h ne unatkozzon ? O csak saját magát nezi. Szepen Teged otthon fog hagyni a gyerekkel. De minden legyen megcsinalva. Es.ne panaszkodj hiszen csak a p.cit hozad. Sajnos nrm ertekel Teged. Nem számítasz neki semennyire. Csak hogy legyen jo a szex. Tegyél kenye kedve szerint es mar most a fejemhez vagja a dolgokat. Egy igazi támogató ffi sose mondana ilyet. Sose. Higyj nekem
2022. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
78%
50 es amugy igen!!! Telitalálat
2022. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
88%

Másfél éve vagytok együtt, te még az egyetemet sem fejezted be, még csak a kezedet sem kérte meg és már is baba?


Hova rohansz meg minek? Szerintem éljetek együtt 2-3 évig,ismerjétek ki egymást, de úgy rendesen, fejezd be a tanulmányaidat (az sem baj, ah egy picit belekóstolsz a munkavilágába) és ha a következő időszakban többet nem fog ilyen seggfej beszólással megalázni, na akkor elgondolkodhatsz rajta, hogy szülsz-e neki gyereket.

2022. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
53# Egyetèrtek.
2022. dec. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!