Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori név a környez...

Mennyire gyakori név a környezetetekben a Krisztián, András és a Miklós név?

Figyelt kérdés

Hány gyereket, illetve felnőttet ismertek ezekkel a nevekkel?

Névötleteken gondolkozunk a kistesónak, most ezek tetszenek, inkább a két utóbbi. Nem az érdekel, hogy kinek tetszik és kinek nem (egyébként nem szeretem az olyan kérdéseket, ahol az anyuka tőlünk várja, hogy mondjuk meg, a felsoroltakból melyik nevet adja a gyermekének), ezért kérlek titeket, ezt ne írjátok meg.

Csak egy kis fejszámolást kérek: hány, milyen korú személyt ismertek ezekkel a nevekkel.

Krisztiánt nagyon sokat, Andrást 2-őt (egy férfi és egy alig férfi), Miklóst 1-et sem ismerek, kivéve a Berényit:)


2010. szept. 30. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem a 3 éves fiam Krisztián. Szerettem volna valami ritkábbat adni, de fiú nevek közül kb. ez az egy tetszett. Idő közben találtam egyet még, ami nagyon jó, az mondjuk szerintem nagyon ritka is manapság (Pongrác), ez majd jó lesz az esetleges tesónak. Amúgy Krisztiánokat főleg 15 és 35 év között ismerek, de ott elég sokat. Mondjuk a bölcsibe pont a fiam csoportjába jár mégegy Krisztián. Kb. 1 hónap van közöttük. Na de most próbálom számszerűsíteni, hogy hány Krisztiánt ismerek. Ha jól számolom, ötöt (3, 28, 35, 38 és 40 évesek).

András szerintem mostanában a kicsik között annyira nem gyakori. Amúgy az egyik unokatesómat hívják így. Most 6 András nevű ismerősöm jut eszembe (19, 20, 22, 24, 26, 55 évesek).

Miklós: 1 darab, ő 30 éves.

2010. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Krisztiánt nem ismerek, András 1, kb 28 éves, Miklós 1, 31 éves.
2010. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Krisztiánt ngyon sokat ismerek, felnőttet, gyereket, tuzenéves tegyarát, a rokonságban "csak" 3 van...

Andrást ismerek a saját korosztályomból 5-6-ot

Miklóst a nálam 10 évvel idősebbek közül kettőt.


24L

2010. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Krisztián: kicsik közül egy sem, nagyok közül kettő.

András: u.a.

Miklós: u.a. :)))

OFF: ha a 2. gyermekünk fiú lesz, nagyon esélyes az András név (de a becézett változatai nélkül:)

2010. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Andrásból ismerek kettőt (a fiam is az), Miklósból is kettőt, Krisztián ismerősöm nincs.
2010. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Krisztián: 3-at (az egyik a másodunokatestvérem volt, de autóbalesetben elhunyt, most lenne 29 vagy 30 éves; a másik 30 és 40 között van, a harmadik pedig 12-13 között)


András: szintén 3-at (29 éves, 11 éves, 35 körüli)


Miklós: egyet ismerek, 60 és 70 közötti

2010. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Krisztián: egy kisgyereket sem ismerek, felnőttet 2-3-at

András: egy kisgyerek (1 éves), felnőttet rengeteget

Miklós: egy kisgyerek sem, felnőtt kb 3-4

2010. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A férjem Krisztián és a 23hónapos fiam 2.neve is ez.ezenkívül még 3at ismerek így hirtelen,akik a 28-30év között van.

András:majdnem az lett az öcsi neve :-) a környéken nem ismerek ilyent,inkább az idősebbek között.na meg a Hajós;a Berényi.....

Miklós:ez szerintem felénk legalább is tök ritka,egy régi gyerekkori havert hívnak így más nem is jut eszembe.De már ő is tapossa a 27et :-)

2010. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Krisztián és az András elég gyakori név felénk, 30-60 éves korosztályban,Miklóst nem ismerek.Kivéve a Berényit.:-)
2010. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem, kötekedni akarok, de ha ismered a Berényi Mikit, akkor a Berényi Andrást is. Így máris 3-ra emelkedett az Andás nevű ismerőseid száma! Ja! És még ott van a Bandika is. 4! :)

Az én ismeretégi köröm:

Krisztián: Volt 4 osztálytársam, szomszédban is lakik 2, és 3 ismerősünk is így nevezte el a kisfiát mostanában.

András: Keresztapám (imádom), egy volt kolléga, egy haver és 3 bácsi a faluban.

Miklós: 1 bácsi a faluban és egy saját korosztályombeli srác.

2010. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!