Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekkel mennyiből hozzátok...

3 gyerekkel mennyiből hozzátok ki a hónapot?

Figyelt kérdés

A férjem nyaggat, hogy szerinte nem csinálom jól, túl sokat költök stb. Hiába mondom neki, hogy minden drágult, egyszerűen képtelen elfogadni.

A kiadásokat vezetem, de azt mondja, mégis én csinálom rosszul.

Csak érdekelne, hogy más mennyiből hozza ki a havi költségeket.


2022. dec. 28. 17:28
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem azt írtam, hogy extra nincs, azt írtam, hogy nem minden héten új táskára költünk és felvágunk. A gyerekre és minőségi kajára sokat költünk. Nekem van egy elég drága gyógyszerem, havi 1-2szer eszünk valahol. Tehát nem azt mondom, hogy nyomorgunk belőle, hanem, hogy nem baromságokra szórjuk, hanem normális életet élünk
2022. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egyszer küldd el vasárolni, egekben vannak az árak. Ráadasul még picik a gyerekeitek, a kiadásaitok ugrásszerűen nőni fognak 1-2 éven belül. Amit te költesz az nagyon létminimum alatti, csoda hogy ki tudod hozni a hónapot. Nekünk egy gyerekünk van, de átlag 250ezer alá még nem tudtam levinni egy hónapot, úgy hogy hitelünk nincs. Borzalmas drága lett minden.
2022. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
43%

Havi 350 ezer , 5 személyre az tényleg vegetálás. 5 emberre a 1 millió tényleg reális, de akkor még az sem nagy lábon élés. Igaz ebből lehet már biztosítást fizetni,megtakarításba tenni, edzés, ha kell speciális étrend, ha kell 2 autó, mert legtöbb családban kell az is, programokra menni, de még azt is szűkösen.


Ad át a férjednek a kasszát, és oldja meg. Nagyon régen nagynénémék megcsinálták, a férje vissza adta a kaszát és többet nem szól.

2022. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Nem nyomorgunk. Nagyon megnézem, hogy mire mennyit költünk. Nagy kiszerelésben, lehetőleg nagykerből szoktam vásarolni, ételt mi sem rendelünk, mindent itthon főzök, sütök. A konyhakertben is sok minden megterem, amit lehet elteszek, befőzök télire.

Autónk nincs, mert jogosítványunk sincs.

Mi is a ház felújítására tesszük félre a pénzt.

Inkább azt látom problémának, hogy a férjem nem tudja a mostani árakat követni és így nagyon nehéz. A múltkor például a gyerekek karácsonyi bulijára kellett bevinnie cuccokat (covid miatt csak boltit lehet) és ki volt borulva, hogy miért olyan drága kenyerett vettem, ami 790Ft. Fél délelőtt ezen puffogott. Még jó, hogy nem látta, a nasik mennyibe kerültek...

2022. dec. 29. 09:13
 35/36 anonim ***** válasza:
91%

31-es, kicsit süt a negativitás az írásodból. :)


Hidd el, aki ad magára, megveszi, ami tetszik neki, az sem vág fel. Csupán kényelmesen él. Továbbá az, hogy néha veszek magamnak 1-2 táskát, nem azt jelenti, hogy hetente látogatnám a Dior üzletet. Hidd el, én lennék a legboldogabb nő, ha minden héten meglepném magam 1-1 szerelemdarabbal, de azért ahhoz kicsit magasabb kategóriás termékek ezek.

2022. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt írtam. Valaki írta korábban, hogy csak annak megy havi 1 millió aki felvágásból méregdrága felesleges cuccokat vesz.
2022. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!