Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisgyerekes, illetve kisbabá...

A kisgyerekes, illetve kisbabás családok, hogy elék túl a szilveszteri zajokat?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon megbetegedtek és elterveztem, hogy délután alszom, hogy túléljem a háborús zajokat éjszaka, de már kora délután rákezdtek. Idén már napokkal előtte is durrantgattak. Hatvanban nincsenek törvények. Ha éjfélkor rákezdenének és egy óráig robbantgatnának és lövöldöznének a fegyvereikkel még nem lenne vészes. De volt, hogy lövöldöztek egy lakott tó mellett egy átlagos napon. A semmi közepén dolgozom és itt olyan jó nyugalmas. De hallom, hogy kint már fél napja durrantgattak. Főleg, hogy a gyerekvállalást szorgalmazza a kormány? A gyerekeknek kéne az alvás, főleg a kisbabáknak. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy viselik el ezt a családok. Úgy kérdem, hogy nem pártolom egyik pártot sem. Nem vagyok baloldali.

2023. jan. 1. 00:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%

1 és 3 évesek.

Kb este 10ig az ablakban álltak ha durrant és élvezték. Utána pedig édes álomra hajtották a fejüket.

2023. jan. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%

Mi kimentünk velük megnézni a tűzijátékot, tetszett nekik, most feküdtek le egy fél órája.

4,5 és 5,5 évesek

2023. jan. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%
Hármas ikreink vannak. Babakorukban aludtak, most éjfélig fent voltak, buliztunk nézték a környékbeli tűzijátékokat. De mi libernyákok vagyunk, lehet ezért tudjuk megoldani ezt a megoldhatatlannak tűnő problémát.
2023. jan. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
Egy évbe egyszer nehogy már ne bírjátok ki.
2023. jan. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
87%
Babaként fel sem ébredtek rá, most kisiskolások, előbb abbahagyják, minthogy elaludnának
2023. jan. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk kicsit problémásabb a helyzet, mert autik. A távoli hangok nem zavarják őket, de amikor már az ablak is beleremeg, az igen.

Tavaly a szomszéd is durrogtatott, na, akkor remegett még a szekrények üvegajtaja is. Szólt előre, korrekt volt, így én is az voltam. Megnyugtattam, hogy semmi baj, csinálja nyugodtan, hiszen megteheti, de készüljön fel, mert onnantól 2 kialvatlan üveghangon visító, dörömbölő gyereket fognak hallgatni (ikerház, nálunk a gyerekszoba, náluk a hálószoba van a közös falon, a gyerekek alapból nem zajonganak, csak ha kiakadnak). Idén már nem vett, mert bevallotta, hogy a tavaly hajnal háromra megbánta, hogy belefogott... Ez van, mindenkire másként hat. Én belefáradtam, hogy kérjek és magyarázzak, egyszerűen felhívom a figyelmet az esetleges következményekre. Náluk az lett, hogy a vendégek inkább hazamentek, ők meg estig nem tudtak aludni a gyerekektől. Most durrogtatás nélkül buliznak, a gyerekek meg alszanak mint a bunda.

2023. jan. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
40%
Nem lesz betiltva, mert pont ez az agyoniskolázott réteg adja a kormány szavazóbázisát.
2023. jan. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%
Fél éves volt az elő szilveszterén, elkezdett mocorogni, mellre raktam, mire végzett a tűzijáték is lecsendesedett. Már 5éves, a többit végig aludta, pedig velünk szemben elég sokat lőnek fel minden évben. Idén 10ig az ablakot leste, mikor szaladhat oda nézni, aztán elaludt. Az éjféli nagy durrogást átaludta mint a bunda. Idén már kölyök kutya is van. Az első párat megugatta, aztán megunta. Mire belekezdtek igazán már nem izgatta fel, feküdt a helyén a nappaliban és néha felnézett.
2023. jan. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
98%
Konkrétan a házunk mellett lőttek fél órán keresztül tűzijátékot, a 3 éves lányom (mint eddig minden évben) egy hang nélkül végigaludta. 🤷🏼‍♀️
2023. jan. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
86%
Vannak akik háborúban nőnek fel.. Ez csak tűzijáték némi hanghatassal. Koncert stb is van a világon. Nalunk olyanert adtak be panaszt az onkormanyzathoz, hogy a vadaszgepek ne gyakorlatozzanak erre. Szóval.. Érdekesek az emberek.
2023. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!