Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisgyerekes, illetve kisbabá...

A kisgyerekes, illetve kisbabás családok, hogy elék túl a szilveszteri zajokat?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon megbetegedtek és elterveztem, hogy délután alszom, hogy túléljem a háborús zajokat éjszaka, de már kora délután rákezdtek. Idén már napokkal előtte is durrantgattak. Hatvanban nincsenek törvények. Ha éjfélkor rákezdenének és egy óráig robbantgatnának és lövöldöznének a fegyvereikkel még nem lenne vészes. De volt, hogy lövöldöztek egy lakott tó mellett egy átlagos napon. A semmi közepén dolgozom és itt olyan jó nyugalmas. De hallom, hogy kint már fél napja durrantgattak. Főleg, hogy a gyerekvállalást szorgalmazza a kormány? A gyerekeknek kéne az alvás, főleg a kisbabáknak. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy viselik el ezt a családok. Úgy kérdem, hogy nem pártolom egyik pártot sem. Nem vagyok baloldali.

2023. jan. 1. 00:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

#29

akarod mondani a tanyát.

Kertes házi övezet ugyanúgy zajos (felx, kutyák, fűnyírás stb.)

2023. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
30 és 31: vagy falu 😅, mert az "csendes". Az egyik oldalon a szomszédom pont autó és mezőgazdasági jármű szerelő. Volt már jópárszor, hogy éjjel jött egy traktor, hogy kész legyen hajnalra amikor már "dolog van". De tavasztól-őszig rendszeres, hogy kisebb vagy nagyobb gépek állnak be, pont a válaszkerítés mellett tudnak bemenni. A hátsó szomszéd állatokat tart, azoknak a hangja egy dolog, néha kukorékol a kakas vagy röfög a disznó. De van, hogy este 6-7közt ér haza és akkor kezd kukoricát darálni az állatoknak, simán hallani, főleg nyáron ha nyitva az ablak. Ha valahol lagzi van (vagy szülinap, vagy csak buli) nyáron azt is hallani, még utcákkal arrébb is 😃 (jól terjed a hang, nincsenek nagy épületek amik felfogják, csak családi házak). Sokszor hallottam, hogy falun élni biztos jó, mert csend van 😅 (az nincs, de attól függetlenül tényleg szeretünk itt élni)
2023. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!