Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisgyerekes, illetve kisbabá...

A kisgyerekes, illetve kisbabás családok, hogy elék túl a szilveszteri zajokat?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon megbetegedtek és elterveztem, hogy délután alszom, hogy túléljem a háborús zajokat éjszaka, de már kora délután rákezdtek. Idén már napokkal előtte is durrantgattak. Hatvanban nincsenek törvények. Ha éjfélkor rákezdenének és egy óráig robbantgatnának és lövöldöznének a fegyvereikkel még nem lenne vészes. De volt, hogy lövöldöztek egy lakott tó mellett egy átlagos napon. A semmi közepén dolgozom és itt olyan jó nyugalmas. De hallom, hogy kint már fél napja durrantgattak. Főleg, hogy a gyerekvállalást szorgalmazza a kormány? A gyerekeknek kéne az alvás, főleg a kisbabáknak. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy viselik el ezt a családok. Úgy kérdem, hogy nem pártolom egyik pártot sem. Nem vagyok baloldali.

2023. jan. 1. 00:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%

2.5 éves lányom (aki egyébként baromi rossz alvó) eddig mindig átaludta a tűzijátékozást. Most is.

Egyébként másoktól is ezt hallom, ilyenkor alszanak legjobban :D

2023. jan. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit tudnak csinálni azon túl hogy kivárják, hogy elmúljon, mint bárki más? Kimész kiabálni, hogy tegyék el, vagy menjenek el? Vagy mit tehet egy anyuka otthon? Semmit.
2023. jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
5 és 7 éves gyerekeim vannak. Egyetlen olyan szilveszterre sem emlékszem, hogy ne tudtak volna aludni, pedig minden évben rácsodállkozok, hogy nem kelnek fel a tüzijátékokra. Még kisbabás korukban is végigaludták. Nappal bezzeg könnyen felkeltek a zajokra, de éjszaka nem.
2023. jan. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%

"nem vagyok baloldali", ez különösen releváns információ :D


Az én gyerekem simán átalussza a legnagyobb durrogást is, én se értem, de születése óta így van, most két és féléves. Mondjuk itt csak este-éjszaka van, és akkor se NAGYON hangos (de mi felnőttek simán felébredünk rá).

2023. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért. Autokorrekt, Android, Még várok néhány választ.
2023. jan. 1. 00:43
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem ébredt fel rá a Fiam! Én kb. minden durranás után rohantam megnézni, aludt, mint a bunda! Irigylem érte! 😅🥰
2023. jan. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbb gyerek tök jól alszik mellette, ez inkább ilyen nyanyás panasz.

Egy évben egyszer szerintem simán ki lehet bírni (én mondjuk aludni is tudok tőle). Sokkal jobban zavar a reggel 8-kor menetrend szerint induló fúró és kalapács a felső szomszédtól az év minden napján. Na, azt például szívesen a fejébe állítanám.

2023. jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Kisvárosban lakunk, rengetegen lövöldöznek ilyenkor. 2 hetes volt a gyerekünk az első szilveszterkor. Ültünk mellette vagy 1 órát, meg se rezdült. A macskát jobban megviseli egy szilveszter.
2023. jan. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%

2,5

4 évesek


Imádják🤷🏻‍♀️

2023. jan. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

4 hós volt mikor balcsin olyan buli volt, hogy a mellettem lévő hangját sem hallottam, a babakocsiban a gyerek meg sem mosccant, na kb ennyire zavarta eddig a tüzijáték is.

Ha csak ez áll útjába, hogy gyermeked legyen, akkor nosza rajta, mert nem zavarja őket.

2023. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!