Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » TSMT tornát hogyan lehet...

TSMT tornát hogyan lehet egyedül csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kisfiam, október óta TSMT tornázunk vele. Két hét múlva vissza megyek dolgozni állandó délelőtti szakba. Párom több szakban dolgozik, eddig mindig megoldható volt, hogy amikor itthon volt, akkor tornáztunk. Igaz, a végén már akkor is nehéz volt, mert elkezdte a bölcsit a fiam. De ha a párom pont délután dolgozik, azon a héten hogyan csináljuk? Egyedül hogyan lehetséges? Elsősorban a plédes feladatok kérdőjelesek, azokat ketten csináltuk eddig.

2023. jan. 6. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Ilyenkor jelezni kell, hogy egyszemélyes tornát kértek. Nekünk így újraírták a következő tornát.
2023. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beruházással. Első pillanattól egyedül tornáztattam, "hintával" oldottuk meg a plédes feladatokat. Függőágy megfelelően felfüggesztve is megteszi.
2023. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Függőágy kivitelezése sajnos nem megoldható.
2023. jan. 6. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor szólni kell, hogy olyan feladatokat adjanak, amiket egyedül is lehet csinálni.
2023. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Akkor így járt. Van, ami nem kiváltható más ingerrel.
2023. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen beszélek a terapeutával, meglátjuk mit ajánl. Vmi megoldás biztos van, egyedülálló anyukák is biztos tornáznak vhogy, meg nem mindenkinek áll rendelkezésre a párja, férje 0-24-ben. És hát az anyukák is dolgoznak.
2023. jan. 6. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, napközben egyedül lévő anyukák is csinálják úgy, hogy megvettem hozzá mindent.

Nagylabda, ülőpárna volt.

Vettem gördeszkát, billenőlapot. Bölcsőhintánk volt, de idővel kicsi lett. Lepedő két végét rögzítettem, úgy hintáztattam.

2023. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
4-es vagyok. Nekünk a lepedős feladatok kimaradtak. Kaptunk helyette mást. Egyedül neveltem a lányomat, szóval soha nem volt segítségem. Mi így oldottuk meg. Volt nagy labda, billenőlap, gördeszka, minden.
2023. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Függőszékkel szokták csinálni ( csepphinta)
2023. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
En ikeas forgófotelt vettem. Mi csak ezutan megyunk, ketten vagyunk, de a hintasat nem igazan tudjuk ketten sem a gerincservunk miatt. Emelőset egyedul en sem vallalok,csak amin a foldon asszisztalok.
2023. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!