Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ha egy napotok lenne...

Anyukák, ha egy napotok lenne Budapesten teljesen egyedül, mit csinálnátok? Nekem nincs ötletem sem.

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy wellness-es típus, így kozmetikus és fodrász, masszázs és társai nekem nem jönnek be. Moziba nem szívesen mennék, néztem a felhozatalt, és akkor már inkább olvasok valamit, mint hogy a DArázs és Hangyát nézzem.


Mi mást lehet csinálni még? Szeretnék kikapcsolódni, de ötletem sincs, nagyon rég nem volt ennyi időm egyedül. Valahol vicces, hogy még csak ötletem sincs, meglepem saját magam is. Otthon nem tudok maradni, a gyerekekre más vigyáz otthon.


2018. júl. 23. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Én egy jó kávézással kezdeném (pl Jászain a Madalban vagy bármelyik Frei kávézóban), majd elmennék akciókra vadászni a H&M-be vagy CCC cipő boltba. Amúgy ott épp ilyen 2000-3000,- akciók vannak! 😄

Aztán elmennék hajózni a BKV hajókkal. Ha nincs bérleted akkor jegyet kell rá venned. De ha van, akkor ingyenes.

Felmennék hajóval a Római partig, ott ennék egy lángost vagy egy hekket a parton.

Ott el is lehet időzni egy könyvvel. ☺️


Te jó ég, nagyon mennék én is.. 😄

2018. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Reggel valami jó helyen indítanék egy kiadós reggelivel, és valami kávécsodával (pl. Ambers, A la Maison, stb). Utána pedig bevenném a Váci utcát, nézelődnél, próbálnék, vásárolgatnék. Este pedig összehívnám a barátnőimet egy kis koktélozásra, vagy borozásra és dumálnánk, pletyiznénk.
2018. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

De miért nem tudsz otthon maradni ha a gyerekeid otthon vannak? Bocsi ezt nem értem:-D


Vagy direkt bíztad őket másra hogy neked legyen szabadnapod? Ebben az esetben én a reggelt egy kávézóban kezdeném, egy jó kávéval, finom péksüteménnyel. Utána elmennék egy múzeumba amit gyerekkel nem tehetnék meg. Utána elmennék Hádázni egyet, ezután beülnék egy hangulatos csendes kis étterembe. Végül kifeküdnék a Margit szigetre napozni és olvasgatni kicsit valami jó könyvvel és finom nasival.

2018. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem mennék Pestre. Koszos, büdös, drága. Ha felülsz egy zónázóra, 20 perc alatt Vácon vagy, ki tudsz ülni a Duanapartra olvasni, tök jó èttermek és cukik vannak, diadalív, csodaszép templomok... 😊
2018. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Én pár hete ugyanígy jártam. Megkaptam a szabadnapom, és 2 napig agyaltam, hogy mit csináljak. Végül elmentem egy kávézóba egy baráttal és órákig sütiztünk és különleges kávét ittam fagyival, amit nem kunyerált el a gyerek. :) Aztán fehérnemű boltokat jártunk és szép kényelmes melltartót kerestem magamnak. Ettem egy gyors éttermi ebédet, amit gyerekkel nem nagyon szoktam, mert nem akarok neki műanyag kaját adni, de azért néha jól esik. (itt gyerekmenüt kértem és elvittem neki az ajándék barbis játékot) A végén beültem a moziba egy káromkodós agyfelrobbanós filmre, amit otthon nem nézek meg. Hazafelé a vonaton csak bámultam ki az ablakon és haza még 20 percet sétáltam. Kiszellőztettem a fejem rendesen.
2018. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Én is egy finom kávécsodával kezdenék valahol a Duna parton szép kilátással. Aztán ennék egy finom KFC-s kosarat. Szétnéznék a Váci utcában majd elmennék egy plázába megnéznék két filmet. Aztán tennék még egy kört a plázába vennék magamnak valami szépet vagy ha a gyerekeknek meglátok valamit nekik is. A napomat a mekiben zárnám egy finom sajttortával.
2018. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 piroska és a farkas ***** válasza:
96%
Én kivennék egy szobát és átaludnám a fél napot. Vagy az egészet.
2018. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Hű de “haszontalan” az összes válasz...
2018. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Kimennék egy pléddel meg egy jó könyvvel a Városligetbe.
2018. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Most van a Frida Kahlo kiállítás. Biztos, hogy elmennék.

Utàn elmennék úszni. Napoznék.

2018. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!