Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha meg van az anyagi háttér...

Ha meg van az anyagi háttér egy gyerek vagy több?

Figyelt kérdés
Indokoljatok hogy miért egy vagy miért több! Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 2. 18:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ahogy látom mindenki több gyereket szeretne. Az anyagiak úgy vannak meg hogy hónap végén van mit enni van pár ezer forintunk de persze várjuk a családit meg a gyest és a fizetést is! Én félek a szüléstől. Császár volt nehezen gyógyultam begyulladt a lábamon a visszér. A kislányom átkerült másik kórházba mert vért nyelt császár alatt amit másnap kihányt de ki kellett vizsgálni. a szoptatás itthon nehezen ment. Szóval nem volt egy álom ez az egész kezdés mint ahogy a nagy könyvbe meg van írva.
2010. okt. 3. 09:37
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5-en vagyunk testvérek, én 3 gyermeket szeretnék. Két fiú után szeretnék egy lányt, de ha fiú lesz, akkor is nagyon örülünk. De a harmadikat csak évek múltán szeretném, most dolgozok egy kicsit.

Nekünk saját lakás, kocsi van, a fizetésből szépen megélünk, szerencsére nem számoljuk hónap végén, hogy mire futja. Ennek ellenére minden kiadást alaposan mérlegelünk.

Nagycsaládos gyermekként másképpen látom a dolgokat, mint az egykék. Mindannyian számíthatunk egymásra, bármikor segítünk a másikon, nekem ez nagyon fontos, s ezt szeretném a gyerekeimnek is átadni!

A rossz szülésélményed ne befolyásoljon egy újabb gyermek vállalásában. Sokunknak volt rossz élménye, de szerintem ahogy megfogtad a babád, elfelejtettél minden fájdalmat, s boldog voltál! Ez inspiráljon, valamint az a sok szeretet, amit a gyermekektől kapsz az elkövetkezendő években. Gondolj arra, hogy fogok kibírni az anyák napja ünnepséget könnyek nélkül...

2010. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A legtöbb ismerősöm ma Magyarországon még az első babát is alig meri bevállalni. Nemrég olvastam arról egy cikket, hogy miért nem merünk mi nők több gyereket bevállalni. Nagyon jól össze van foglalva a lényeg. [link]
2010. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató szavakat és a cikket is! Igazatok van. Már a neveket is eldöntöttük csak bennem vannak kétségek amiket leírtam. De én is szeretnék hisz már amikor kislányunk a pocakomba volt akkor beszéltük hogy minél előbb szeretnénk a tesót is. Szép Napot kívánok Nektek!
2010. okt. 6. 08:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha megvan az anyagi háttér, akkor anniy amenniy csak lehet, a gyereknél nincs nagyobb boldogság a világon.
2010. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!