Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elevit - lejárati idő egy...

Elevit - lejárati idő egy évvel ezelőtti. Mennyire kell ezt komolyan venni? Esetleg még mindig ugyanúgy hatásos lehet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább nem szedném be.

A barátnőmtől kaptam egy fél dobozzal, de a konyhaszekrény tetején tartotta, sütötte a nap, gőz stb., azt se mertem beszedni.

2010. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyen lejárt gyógyszert nem szednék be , főleg terhesvitamint!Szerintem ne szedd be.
2010. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan, ez csak vitamin, ennek semmi baja nem lesz ha lejár. Nem is gyógyszer, csak gyógyhatású készítmény. Meg nem romlik, legfeljebb annyi történhet vele, hogy csökken a hatóanyag tartalma. Amúgy meg sok gyógyszerre csak azért írnak szavidőt, hogy vegyél másikat hamar.

Anyukám egészségügyis, és aztán ha valaminek lejárt a szavideje mondjuk egy évvel, arra csak legyint, hogy annak nincs baja, és amúgy tényleg nincs.

2010. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!