Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szokott olyat mondani a...

Szokott olyat mondani a párotok mérgében amit nem gondol komolyan?

Figyelt kérdés

Ma este összevesztünk a férjemmel a pénz miatt mert szerinte túl sokat költök.

Én mondtam neki hogy van fogalma róla mi mennyibe kerül?

(Van egy 2 éves kisfiunk és most szeretnénk kistesót már nem szedek gyógyszert)

Szó szót követett és azt mondta nekem hogy reméli nem vagyok terhes...:-(

Nagyon rosszul esett.

Pedig én abszolút nem költekezek nem vettem magamnak semmit már ezer éve.

Megértem hogy sokat dolgozik de ez mégis csak túlzás volt...

Szerintetek komolyan gondolta?

Egyébként ő is akarta a gyereket nem csak én.

Holnap csináltam volna tesztet de megmondom őszintén már nem is merem megcsinálni :-(


2011. aug. 24. 22:54
1 2
 1/17 anonim válasza:

Elöljáróban annyit, hogy minden ember szokott olyat mondani dühében, amit nem gondol komolyan, inkább csak szeretne "visszavágni".

Egyébként pedig ahhoz, hogy erre a kérdésre érdemi választ lehessen adni, ismerni kellene a férjed személyiségét.

Én remélem és kívánom, hogy az alapvető megállapításom legyen igaz erre az esetre is.

Minden jót!

2011. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta:ha terhes vagy azért vagy hülye,ha nem,meg azért.....

3 gyerek anyukája

2011. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ő elég meggondolatlan sajnos úgy értem előbb beszél mint gondolkodik.

Persze látom rajta hogy bánja de sosem mondaná azt hogy ne haragudj.

Egyébként most éjszakás és nem rég beszéltünk telefonon már semmi baja teljesen normális volt.

Ezért nem értem miért mond ilyet elvégre közösen döntöttünk úgy hogy szeretnénk babát...

2011. aug. 24. 23:24
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jahhhhhhhhh,hát ezzel kezdd,hogy éjszakás!!

Hagyd a fenébe,ilyenkor bolondok,pedig annyit hagyom aludni,amennyit akar,itthon se vagyunk,ilyenkor hülyére aludja magát.Én se bírok vele,bejött a meleg is,férfi menszesz a neve szerintem.... :-)

Az enyém is éjszakás!

2011. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Akkor valószínűleg átgondolhatta azt, amit mondott.

Egyébként ez rossz tulajdonság. (Én is ilyen vagyok... :( )

Viszont, ha hajlandó beismerni, hogy rosszat szólt, akkor az már haladás. :)

Nem kell mindent annyira komolyan venni...

A mostani meleg, meg az egyébként is pörgő életmód egy kicsit türelmetlenebbé teszi az embert.

Sajnos manapság ilyen világ van. :/

2011. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát nem aludt ma valami sokat az tuti :-)))

Albérletben lakunk van egy gyerekünk kocsihitelünk, stb.

Sajnos a pénz miatt van sok gondunk.

Kimehetett volna külföldre de nem jött össze és emiatt is nyűgös volt kicsit.

Ő elég hirtelen típus és hamar felkapja a vizet.

De nem baj holnaptól írom hogy mire és mennyit költök és hónap végén az orra alá rakom.

Majd meglátja mi mennyibe kerül és akkor beszélhetünk.

2011. aug. 24. 23:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Persze, előfordul, de nálam is, hogy olyat mondok, amit megbánok. Ilyenkor bocsánatkérés van (még ha nem is azonnal), egyébként tényleg néha nekik is lehet rossz napjuk (meleg van, éjszakás is, mint írtad).


Egyébként pl. apósom sosem kér bocsánatot, ő úgy "engesztel ki", hogy kap egy kis ajándékot az illető (egy tábla kedvenc csoki stb., fiatalok még a sógorok),

apum meg sosem kér bocsánatot, inkább nem szól az emberhez, aztán egyszercsak felolvad a jég, akkor minden ok. De nincs "átmenet", meg nem is dolgozza fel a konfliktust.


Hála Istennek a Férjem nem ilyen, nem tudom mit kezdenék annyi felgyülemlett rossz érzéssel, amit csak úgy a szőnyeg alá söprünk :S

2011. aug. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szegénykék!

Nem hiszem, hogy komolyan gondolta. Sokszor mondunk olyan dolgokat, amit nem is igazán úgy szánunk, ahogy kimondjuk. Tegnap 8 év után a legbanálisabb hülyeségen - hívjam fel az Allianz-t, kapok-e reálhozamot, tudjuk, hogy nem- összevesztünk és kiabáltunk egymással. Mindezt az 5 hónapos kisfiúnk előtt. A kánikula, a gyerek egész napos nyüszögése, a hátfájásom teljesen kikészített engem is.

Próbálok sokkal türelmesebb lenni, ma inkább lusta napot tartok, hogy csak a gyerekkel legyek, a háztartás meg úgysem vándorol el...

2011. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 ava87 ***** válasza:

Nem volt szép, hogy ilyet mondott, de a legjobb, ha nem gondolsz erre többet, mert nyilván nem komolyan gondolta, csak valami jó sértőt akart mondani, és ez jutott eszébe.

Mondjuk egy ilyen beszólás után én nem tudom, hogy tudnám a saját tanácsomat megfogadni, mert én nagyon sértődős tudok lenni, de azért tényleg nem kellene ezt komolyan venni. Az lenne a legjobb, ha ezt a férjed is belátná, és bocsánatot kérne, de lehet, hogy magától nem is jut eszébe, szóval talán mondani kéne neki (nem kiabálva, nem hisztizve), hogy neked nagyon fájt, hogy ilyet mondott. Hátha akkor bocsánatot kér, és legközelebb jobban meggondolja, mit is mond.

2011. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én két napig bőgtem, mikor egy vetélés és a kitisztulási időszak után (éppen babafogantatásra készülve közös megegyezéssel) azt mondta, hogy talán mégsem kellene még most a baba. Persze nem gondolta komolyan:)
2011. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!