Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet terhességi tünet a...

Lehet terhességi tünet a pattanás?

Figyelt kérdés
9 én rendessen megjött,de azóta fehér folyásom van,meg sok csúnya pattanàs ami nem szokott,csak a menstruáció elött
2023. jan. 19. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kell megint megjönnie?

Kizárnak tartom hogy már most terhes tüneted lenne

2023. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megjött, nem vagy terhes.
2023. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 9-én megjött akkor nem terhesség miatt vannak pattanásaid.

Nekem is tiszta ragya lett az arcom, nekem 8-án kellett volna megjönnie, így nekem egyértelműen a terhesség miatt van.

2023. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ételallergiákat nézess, ha pattanásos vagy felnőttként.
2023. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy ikrekkel.
2023. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem szoktam,csak a menstruáció elött,most nem tudom mitöl van.
2023. jan. 19. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:

11 nappal ezelőtt menstruáltál, akkor most lehetsz kb ovulációnál. Annak is vannak ilyen tünetei.


De csak egy picike változás az étrendben is tud ilyent kiváltani. Mármint pattanásokat. Én pld nem eszem margarint ("vajat"), de ha kétszer is az kerül a szendvicsbe egymás után, akkor kijönnek a pattanások.


Illetve keress rá, hogy az arcon megjelent pattanás melyik helyen "mit jelent". Az álvonal jelenti a hormonváltozást, asszem.

2023. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,pont az állam van tele
2023. jan. 21. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!