Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam meg a férjemn...

Hogy magyarázzam meg a férjemnek hogy nem akarok testvért a gyermekemnek?

Figyelt kérdés
Túl vagyok 2 éve egy szőrnyű császáros élményen (műhiba történt utánna a babás nővérek csúnyán beszéltek velem,szülés utánni depresszió,nehéz gyógyulás) a férjem hétvégente két napot van velünk a munkája miatt utazik,minden éjszakázás és betegség rám jutott,segítség nélkül-plusz a férjem beteg szülei is és őszintén,lehet önző vagyok de tele van a hócipőm,és haragszik hogy ő legalább 3at szeretne .Nekem meg bórsódzik a hátam attól hogy mégegyszer átkelljen menjek ezen az egészen.Hogy tudnám megmagyarázni neki hogy én nekem örömből és bánatból is bőven elég egy?
2023. jan. 19. 16:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát úgy én is tudnék nagy f.sszal második meg harmadik gyerekre vállalkozni, ha nem az én testem menne tönkre, nem én élnék át minden fájdalmat, de még a nevelésükből sem kéne kivennem a részem, mert egész héten anya intézné őket egyedül, én csak hazaesnék hétvégente pihenni. Bónusz, hogy a háztartásra sem lenne gondom egész életemben, illetve a saját szüleimet is a feleségem ápolná minden más dolga mellett. A hülyének is megéri..
2023. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

Hogy a gyerekét a feleségére bizza, az is bicskanyitogató, de ez olyan általános dolog....


Na de hogy a beteg anyját is a feleségéré sózza, hát fúj. Nagyon fúj.


És még úgy érzi, hogy van joga megsértődni? Hagyjuk...

2023. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
12. Azért a beteg anyját nem hiszem hogy csak rásózta, hanem kérdező is valószínűleg belement. Mint ahogy a munkája sem most lett ilyen gondolom…
2023. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
12) ne is mondd, a legtöbb magyar családban még mindig ez az alapvetés, hogy bármelyik oldal beteg rokonait automatikusan a feleség ápolja, ha kell, évekig. Persze a gyereknevelés (szintén #anődolga) és háztartás mellett. Ennek a Covid járvány évei adtak még egy pofont mellesleg.
2023. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ket egyerekunk van,a ferjem minap felhozta,hogy nem lenne baj,ha lenne egy harmadik is...mondtam neki,ha harmadik gyereket akar akkor menjen a szomszednak csinaljon mert nekem mar nem fog...ha nem erti meg a ferjed szep szoval,hogy nem akarsz masodikat,akkor ertesd meg vele nyersen,abbol talan leesik neki...
2023. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy át, akkor sajnos ott nemcsak ez a gond. Ha elmennétek párterápiára, ott segítenének kimondani dolgokat, s megtalálhatnátok, mi a legjobb felállás számotokra. Így valószínűleg csökkenne a terheltséged akár azáltal, hogy új rendszert alakítotok ki, akar azáltal, hogy kilépsz.
2023. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!