Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Élnél a lehetőséggel, a...

Élnél a lehetőséggel, a gyerek érdekében?

Figyelt kérdés

Igen, a Cápáktól és a TheVR-tól loptam az ötletet.


Ha megtehetnéd, fogadnál a gyereked mellé kísérőt? Aki viszi - hozza a suliba, különórára, edzésre. De elkíséri és megvédi a hétvégi buliban, fesztiválon, koncerten, akár önmagától is, ha kell.


Sofőr, testőr, kísérő.



2023. jan. 24. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Persze
2023. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Fogalmam sincs, mi ez a műsor, ami kapcsán kérdezed.


Szerintem ilyen testőrségnek egy olyan gyereknél/fiatalnál van jelentősége, akinek tényleg veszélyben lehet az élete, emberrablástól kell félteni, a családtagjai miatt merényletnek van kitéve.

Egyébként ostobaságnak tartom.

2023. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Baromira nem örülnék ha ilyen gyerekkora lenne. Inkább legyünk csöves csórók, de rendes gyerekkora legyen.
2023. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Jahm a műsort nem ismerem


Általánosságban szerintem nem rossz, ha van, aki figyel a gyerekre..


Diszkréten..


De nem 16-17 évesen


Tehát én a érdés alapjàn inkább az àltalànos iskolàra gondolok.

1.

2023. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2. és 3.


NEM maffiacsaládi sztori. Egyszerűen pl.: csinos, 16 éves lányod menne bulizni egy másik városba. Ez a személy elviszi, ott van vele, de nem a nyakán, csak messziről figyeli, ha kell közbelépve, majd hazahozza. Hogy pl.: ne drogozzák be, és vegyék videóra, ahogy 3 srác megrakja a WC-n, vagy ne verje meg egy drogos csaj féltékenységből, vagy ne tuszkolja kocsiba 2 cigány,...

2023. jan. 24. 22:17
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Jesszusom, hol élsz te? Nagyon élénk a fantáziád.
2023. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6. Nem én találtam ki. Létező szolgáltatás, már idehaza is.
2023. jan. 24. 22:30
 8/15 A kérdező kommentje:
6. [link]
2023. jan. 24. 22:31
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Ja, én azt gondoltam, oviba viszi a gyereket, mert a szülő munkarendje olyan, hogy nem vagy nehezen tudná megoldani. :-)


Nem, 16-17 éves gyerek közlekedjen maga! Életképtelen hülyét nevel belőle, aki folyton cipeli vagy cipelteti. A hétvégi buliba, koncertre stb. meg értelemszerűen akkor menjen, ha az biztonságos.

Én nem akarok olyat a kamasz gyerekemnek, amit magamnak sem akartam volna. Márpedig én magamból kikelve utasítottam volna vissza, ha annak idején a szüleim ilyen kontrolláló személyt küldtek volna utánam.

2023. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Én örültem volna ha vigyáz rám valaki kamaszként is. Most is örülnék, mivel mindig betalálnak a bolondok, részegek, balhésok az utcán.

Gyerekként meg a szüleimtől kellett volna megvédjenek, dehát nekik kéne felbérelni...

Nekem tetszik, bár sok kérdésem van, ami nem egyértelmű ezzel kapcsolatban.

Mint az itteni válaszokból is látszik nem túl életszerű/ nem hiszem hogy sokan igénybe vennék akik nem közszereplők vagy hasonlók. Esetleg akik maguk is elszenvedtek bántalmazást ezért túlféltik a gyereket.

2023. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!