Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukàk akik nem vezettek...

Anyukàk akik nem vezettek gyerek elött mivel vettétek rà magatokat a jogosítvànyra?

Figyelt kérdés

Eddig elvoltam így csak koràbban albiztam a vàrosban hàzat venni viszont ott lehetetlen lett volna, csak falun sikerült 25km-re

Még van idöm de màr melòba jàrni, oviba vinni is bajos lenne.Kellene az a jogsi.... De nemtudom ràvenni magam

Ti mivel vettétek rà magatokat?



2023. jan. 29. 18:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
78%

Erre énis kiváncsi lennék mert elkezdtem a kreszt de jajj :/

Engem a párom motivál

2023. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
80%

Agglomerációban élünk, egy viszonylag nagy városban, ahol nagyok a távolságok, de nincs tömegközlekedés. Amíg kicsik voltak, nem hiányzott, mert a közelben van minden, de ahogy nőttek, nagyon kellemetlen volt, hogy a fiamnak pl. többbször azért kellett kihagynia a fociedzést, mert a férjem nem tudta elvinni. Egy darabig kér az ember szívességet másoktól, de egy idő után már ciki.

Röviden összefoglalva azért vágtam bele, mert nem akartam többé kiszolgáltatott lenni. Se a férjemnek, se a szüleimnek, idegeneknek meg pláne nem.

37 évesen tettem le a jogsit idén nyáron. Nem volt egy egyszerű menet, de megérte. Nem vagyok egy Schumacher, nem is leszek, Pestre azóta se merek bemenni, de óriási megkönnyebbülés, hogy el tudok egyedül intézni egy bevásárlást a városszéli Auchanban, és a gyerekeket is bármikor tudom szállítani, amikor kell.

Szóval azt javaslom, vágj bele. Nem biztos, hogy egyszerű lesz, mert gondolom, nem vagy már 20 éves, de érdemes, sokkal könnyebb azóta.

2023. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
32 vagyok. És bevallom rettegek. Ha újra kellene diplomàznom, szakvizsgàznom azt bàrmikor de a jogosítvàny attòl mindig féltem.
2023. jan. 29. 19:05
 4/44 A kérdező kommentje:
Ha most nyàron tetted le írnàl egy kb. összeget mennyibe került?
2023. jan. 29. 19:06
 5/44 anonim ***** válasza:
76%

2-es vagyok.

Ha már előre rettegsz, ne csináld. Úgy nem fog menni. Csak akkor fog, ha akarod, az meg vagy megvan, vagy nem, erőltetni nem tudod.

Persze nekem sem véletlenül tartott ennyi ideig, hanem mert sokáig én is féltem. Akkor vágtam bele, amikor a szükség erősebb lett, mint a félelem.

Arról sajnos nem tudok nyilatkozni, mennyibe került. Nagyon sokáig tartott, 2020 elején kezdtem, csak a covidok állandóan leállították. Viszont én még a régi árakon fejezhettem be, és őszintén szólva lövésem nincs, végül mennyit hagytam ott.

2023. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is akartam jogsit semm, erre a gyereknek spec iskola kellett, így elkezdtem.

Az volt ami rávett, hogy ha hívnak a suliból kocsi nélkül 1 óra kocsival 20 perc, a másik egy fosos hányós virussal haza hozni a városból buli lett volna.

Így is sokszor álltam a buszmegállóban közbe néztem a kocsit😂😂, ha a férjem hívott hogy nekem kell menni a gyerekekért egyből futottam a wc-re.

Miután elkezdtem pár hónap és már lazán elindultan.

2023. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Most egy jogsi 5-700 ezer mindennel együtt. Ha nagyon ügyes vagy, kevés órát mész, 450-ből megúszod, de nem ez a jellemző, azt hiszem, az országos @tlag valami 45-50 óra.
2023. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
69%

Semmivel. Jól vezettem az órákon, de abbahagytam. Nem nekem való. Gyalog biciklivel busszal és taxival elvagyunk.

Férjem vezet,van autónk. Kislányunk 7 éves. A busz ingyen van,miért vezetnék?

2023. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként csak akkor vágj bele, ha el tudod fogadni, hogy esetleg beleölöd a pénzt és nem megy.


Én is azért vágtam bele, mert kiköltöztünk a városból, jó lett volna, ha van, de 100 levezetett óra, oktatócsere és 4 bukás után be kellett ismernem, hogy ez nem megy, és már eljutottam oda, hogy én ezt nem tudom anyagilag finanaszírozni feleslegesen.

2023. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Mivel gyakorlatilag lehetetlen lett volna megoldani az orvoshoz, oviba, stb járást, így kénytelen voltam megcsinálni, pedig soha nem akartam jogosítványt. 12 hetesen kezdtem el, 36 hetesen lett meg a vizsga.

Kis faluban lakunk (500 fő) ahonnan nagyon rossz a tömegközlekedés, semmi nincs itt, csak egy kisbolt.

2023. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!