Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történt veled amikor...

Mi történt veled amikor megtudtad hogy anya leszel? Mit éreztél akkor és most?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 17:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Sikítottam! Remegtem, én voltam a világon a legboldogabb Nő! 🥰 Azóta három Fiam van. Nagyon sok csodás és ijesztő és fantasztikus és félelmetes pillanaton vagyok túl, de soha nem bántam meg, hogy Ők vannak.
2023. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megijedtem hiába terveztük! Aztán csak simán nem hittem el, mikor megszületett akkor boldog voltam, azóta szokom az új szerepet, de még mindig hihetetlen az egész. :)
2023. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%
Amikor pozitívat teszteltem, napokig csak sírtam. Nem akartam elhinni, hogy ez velem történik. A világ legboldogabb emberének éreztem magam, amikor elvetéltem, ezáltal megspóroltam az abortusz árát is. Rövid időn belül szeretném elvégeztetni a sterilizációs műtétet is.
2023. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#13. Nem tudod, hogy kell védekezni?
2023. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
Akik utálnak terhesek lenni és gyereket látni sem akarnak,azok mit keresnek a gyerekvállalás részben?
2023. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ez a kérdés! Nem is gondolnám, hogy eleinte még az anyukák is megijednek a terhességtõl - vagy a baba születésétől!
2023. febr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16.

Aranyos vagy!

Hogyne ijednénk meg, hiszen gyermeket hozni a világra nagy felelősség, amit egy életen át kell viselni. Persze mellette sok-sok öröm is éri az anyát. És ez így van jól

2023. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!