Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyi szülő nem dolgozik...

Ennyi szülő nem dolgozik gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Pest megyei kisvárosban lakunk, 3 ovi van. Az enyém a központiba jár, ahol kb 200 gyerek van. Barátnőmé egyik kisebb oviba, ami kb 80 fős.

15.45 körül odaérünk minden nap a gyerekért, de már összevont csoport van 6-10 gyerekkel max. A 200-ból.. 18 óráig lenne nyitva. Barátnőm is 16 körül odaér a gyerekért, de ott meg már az övé az utolsó. Mi rugalmas helyen dolgozunk, férjem 7-15ig, én 8.30-15.30ig. Mégis a mi gyerekünk az utolsók közt van. Ez hogy lehet? Manapság már senki se dolgozik vagy mindenki otthonról? Nem tudom elképzelni, mi meg még azt hittük de jó munkahelyünk van.


2023. febr. 3. 08:05
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
93%
Az én főnököm 4 órában fog visszavenni,amíg a gyerekem óvodás,mert valószínűleg az oviban folyton beteg lesz és egy 4 órást könnyebb helyettesíteni,mint egy 8 órást. Én ennek is örültem,mert 20 évig doloztam ott,mielőtt szültem,és mindenképpen szerettem volna oda visszamenni, más munkalehetőség amúgy sem nagyon van a közelben, ami kisgyerekes anyának megfelelő.
2023. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
A kollégám HO-ból úgy szokta megoldani, hogy délután meló közben elmegy a fiáért, aztán amikor hazaérnek folytatja a munkát (4 körül). Korábban szokott kezdeni, meg lehet ezeket beszélni.
2023. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%
Minek dolgozzon egy kisgyerekes anya? Otthon a helye
2023. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Pedagògiai asszisztensként dolgozom jelenleg. Koràbban amíg màs területen dolgoztam én sem gondoltam, hogy 3-fél 4 között nagyrészt mindenkit hazavisznek.

Az okok javarészt: van kisebb tesò akivel otthon vannak, vannak munkanélküli anyukàk , és vannak vàllalkozòk elég sokan akik kvàzi a maguk fönökei maguk osztjàk be az idejüket emiatt tudnak hamar jönni.

2023. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Derjaderja ***** válasza:
0%

33. 😄😄😄😄

Napi trollkerdés.

2023. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
68%
Troll? Sok sok evig termeszetes volt, miert hihetetlen hogy valakinek ma is az?
2023. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 Derjaderja ***** válasza:
82%
36. Nem értem a kérdést? Mi természetes?
2023. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nálunk.


Apa viszo őket meló előtt.


Melóból elugrik 3-ra, addigra én hazaérek, ha nem , eldobja mamához őket, aztán én hozom el később, ő pedig dolytatja a munkát.


Home office dolgozik, de a munka mellett lehetetlen figyelni 2 olyan kicsi gyerekre.


Lassan abbahagyom a munkát( terhesség)

Akkor is így lesz, hog az apa hozza viszi őket.


Viszont nálunk 4-ig van ovi, szóval mindenképpen 4 előtt oda kell érni.

2023. márc. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%
37: az hogy egy nő otthon van, az volt (és lenne ma is) természetes
2023. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Derjaderja ***** válasza:
59%

Senki nem mondta, hogy valaki számára nem lehet természetes. De Te sem így fogalmaztál.

Más embernek nem szokás megmondani, hol a helye, pláne embercsoportoknak.

Az ily módon strukturált mondat szinte biztos hogy nem igaz.

Pláne itt a kérdésre nem is válasz mert a szülők többsége nem háztartásbeli statisztikailag sem.

2023. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!