Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van -e olyan szülő aki nagyon...

Góré Edina kérdése:

Van -e olyan szülő aki nagyon egyedül érzi magát gyermekével gyermekeivel? Nehezére esik a közlekedés stb. és szívesen barátkozna ugyan ilyen szülővel aki ezekkel a problémákkal küzd segíthetnénk egymásnak

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 09:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék csatlakozni. Mindenki csak ígérget, hogy ekkor meg ekkora találkozunk és már csak szinte gügyögök egész nap. :S Jah és takarítok, mosok, vasalok, főzök, mosogatok stb. stb. De hát tudjátok...

Szekszárdi vagyok. Ha van kedvetek írjatok privit!

2010. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ugyanez a problémám. Most költöztünk Fótra, és itt nem ismerek senkit. Autóm nincs, így elég nehéz megindulnom távolabbra.

Jobb híján ücsörgök a 8 hónapos kislányommal vagy egyedül sétálgatunk a környéken. Nehéz az ismerkedés, mert csak nem mehetek oda az utcán vadidegen anyukákhoz, hogy "szia, nem tologatjuk együtt a babakocsit?" Játszótér nem nagyon van itt, a lányom meg amúgy is még kicsi hozzá.

Ezek szerint nem vagyok egyedül az érzéseimmel.

2010. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én már sok anyukával összeismerkedtem innen, de mindegyikkel csak email-en tudunk beszélgetni. Ez is jó, de nagyon hiányzik a személyes társaság. Annyira utálok egyedül sétálni. Olyan jókat lehetne közben beszélgetni. A kollegáim, régi barátaim mind dolgoznak. Mikor ők már ráérnének, nem szívesen indulok neki BKV-val, mert olyankor már csúcs van, és nem szeretek tömegben babakocsival nyomorogni a buszon. Van egy barátnőm, aki nem csak ígérget, de ő meg másik városban lakik, így nem tudunk túl sűrűn találkozni... :(((

Pedig annyira hiányzik nekem is a társaság!

Egyébként mi II. kerületiek (Rózsadomb center környéke) vagyunk, és nem csúcsidőben nagyon szívesen BKV-zom. Csak ne kelljen túl messzire menni... :)

2010. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

4 éve lakom a XV. ker. Rákos úton, és 5 hónapos a kislányom. A terhességemig 12 órákat dolgoztam, havonta 2x szombaton is, a kollegáim még mindig így dolgoznak, a férjem hasonlóképpen, másokkal nem tudtam ismerkedni, illetve többszáz km-re laknak.:(

Kiülök a játszótérre és nézem a gyerekeket, néha elmegyek a babakocsival egy-egy bevásárlóközpontba. Szívesen barátkoznék más anyukákkal.

2010. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

15:27-es,II.kerületi anyuka!Én most hétvégén költözöm 8 hónapos kisfiammal a II.kerületbe.Nem tudom behatárolni ezt a Rózsadomb Centert,de messze van a Fillér utcától?Ugyanis én is elég magányos vagyok és új életet szeretnék kezdeni...

Más is írhat a környékről,"klikkesedhetünk" ☺☺

2010. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia Nyco!


A II. kerületi anyuka vagyok! Nekem meg a Fillér utca nem mondott sokat, de most rákerestem, és az utvonalterv.hu szerint kb 3 km a távolság a mi lakásunk, és a Fillér utca között! :) Egyébként a Rózsadomb Center a Törökvész - Csatárka kereszteződésben van, a Törökvész - Pusztaszeri körforgalomtól felfelé a 4. buszmegálló.

Szóval nem vészes a távolság! Keress rá te is, mi a Felső Zöldmáli úton lakunk!

De jó, remélem összefutunk majd valahogy. Az én fiam is 8 hónapos, 9-én töltötte a 8 hónapot. A Te babád?

2010. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8-án töltötte a 8 hónapot... ☺☺
2010. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!