Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell egy 14 évesnek...

Miért kell egy 14 évesnek bébiszitter?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ismerőse a 14 éves fiához akar bébiszittert, csak mert egyik este nem lesz otthon. Szerintem azért már egy 14 éves elég nagy ahhoz, hogy egyedül lehessen hagyni egy éjszakára. Meg amúgy hallottam olyat, hogy volt olyan, hogy

a bébiszitter túlságosan közel került a gyerekhez (nem annyira, csak kicsit).



2023. febr. 20. 11:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Ő ismeri a saját gyerekét. Úgy érzi, hogy nem maradhat a gyerek egyedül. Nincs ebben semmi furcsa.

Lehet, hogy a gyerek sem szeretne egyedül lenni éjszaka.

2023. febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem sem kell, de ez az ő döntésük. Ha talál olyat, aki bevállalja, akkor találkozik a kereslet és a kínálat, és igazából senkinek semmi köze hozzá.

"Túl közel" meg nem csa a bébiszitter kerülhet hozzá, hanem igazából bárki. Vagy kérjen fel egy nyugdíjas nénit, ott remélhetőleg nem lesz ilyen probléma.

2023. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem beteg, hogy egy 8.-os gyerekre egy bébiszitter kell, hogy vigyázzon
2023. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Biztos van valami oka hogy nem lehet egyedül hagyni a gyereket. Nagyon eltérően tudnak viselkedni ebben a korban. Pl. Magam mellé ilyen idősen nem kellett volna bébiszitter, de a szomszéd kissrác ennyi idősen vizibombakat meg szobanövényeket dobált a hetedikről a jarókelőkre, meg a macskát is, végül ő is véletlenül utána esett, pedig csak pár órat volt egyedül.
2023. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy a gyerek maga nem mer egyedül maradni még éjszakára. De ha anyuka aggódik, az is rendben van.

Ez meg, hogy a sintér majd megrontja, rém hülye sztereotípia...

2023. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A 7.ről???
2023. febr. 20. 12:02
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
(Igen, onnan. Fennakadt szerencsére egy fán, így csak a keze-lába tört el.)
2023. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy így akarja megakadályozni azt, hogy kiszökjön a gyerek éjjel.
2023. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 NTBS ***** válasza:
52%
Mert önàllótlan.
2023. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondoltam amire a 8 as, hogy ne csavarogjon az utcán éjjel, vagy ne hívjon át senkit.
2023. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!