Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elbőgtem magam a dokinál mert...

Elbőgtem magam a dokinál mert kiderült hogy az 5. baba is fiú lesz! Szégyellem magamat a doki előtt hogy elsírtam magam! Eddig az összes szülést ő vezette le most is az lesz. Szégyelljem magamat?

Figyelt kérdés

Röhögve mondta hogy még egyszer kellene próbálkozni hátha lány lesz.

Már többet nem szeretnénk vállalni. Mindig is nagy családot akartunk. Eltudjuk tartani őket de annyira szerettünk volna egy kis csajt!.Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 17. 10:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell szégyellned magad :D ez nem azt jelenti, hogy nem fogod szeretni a picit, csak nem teljesült az álmotok, és ezért voltál szomorú. Ha valamire nagyon vágysz és nem sikerül, akkor ez normális reakció. Szerintem én is így reagáltam volna. De ezt azért a gyereknek ne mondjátok el. Ettől függetlenül gratulálok :D
2011. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szégyellned magad,csalódtál ennyi.
2011. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Ne szégyelld magad.Én két gyermeket szerettem volna egy fiút és egy lányt.Az első fiú lett,gyönyörű,egészséges.A második baba 5.5 hónapja érkezett meg hozzán,ő is fiú! Terhességem alatt végig lányt éreztem,mivel mindig takarta magát az UHn,csak a 36.héten tudtam meg,hogy fiú.Annyira csalódott voltam,én is elsírtam magam.Azóta ha ránézek,annyira büszke vagyok rá,hogy egy újjabb egészséges és gyönyörű faim lett.Elmúlt a csalódás és néha elszégyellem magam ezmiatt,hogy csalódott voltam akkor.
2011. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
*fiam" elnézést
2011. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez igazán aranyos. :-)


úgyis kevesebb férfi él a Földön, legalább nagyon hasznos dolgot művel a világ számára, gondolj bele! Csak normális fickókat nevelj belőlük, ez a lényeg! :-) Aztán majd ők keresnek normális csajokat maguknak és majd jól kijössz velük, és lesz 5 lányod is egyszer! :-)

2011. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon aranyooos!! :))))))))))

Dehogy kéne szégyellni magad!

Így Ismeretlenül is hadd fejezzem ki minden tiszteletemet, hát azért nem semmi 5 gyereket bevállalni! Gratulaaaaa, és sok sok egészséget!

De tényleg! Nem lesz több próbálkozás? :)) Hátha :)

2011. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%

"Szerintem csak azért kell szégyellned magad, mert gyors iramban szaporodsz, mint a cigányok az állam terhére."

Fújj te mekkora egy tapló vagy, bújj el te világszégyene!

2011. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne szégyelld magad, a lényeg úgyis az szerintem, hogy egészséges legyen! Csalódtál, de szerintem ugyanúgy fogod szeretni, mintha leány lenne!


Amúgy szerintem ha megengedhetitek magatoknak fogadjatok örökbe egy leánykát!


Kellemes babavárást, sok egészséget!

2011. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
10:18as kár hogy anyád nem úgy gondolkodott amint te és megszülettél,hogy beszélhetsz így,pofátlan tapló vagy,akinek sz@r az élete,és irigy hogy a kérdező boldog és van élete,vagy pedig egy ostoba eszetlen tini p*cs
2011. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

"Szerintem csak azért kell szégyellned magad, mert gyors iramban szaporodsz, mint a cigányok az állam terhére."


Ezt kikérem magamnak! férjem is dolgozik és én is jó állásunk van és jól keresünk. Egyszer sem mentünk segélyért és nem is fogunk! Nem élünk az állam nyakán!

2011. aug. 17. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!