Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apuka mennyit vállal a közös...

Apuka mennyit vállal a közös gyerek körül?

Figyelt kérdés

Ha tápszeres a baba eteti-e?

Pelenkázza-e?

Esti/hajnali etetést csinál-e?

Fürdetésben részt vesz-e?



2023. márc. 8. 20:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Mindent csinált akkor is, most 3 éves és mindent csinál most is. Bátran mondhatom, hogy 50-50. Néha több, mert kislány és mostanában van amikor csak apa jó.
2023. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket mind csinálja. Hétköznap többet kelek éjszaka, mint ő, mert korán jár dolgozni, én meg otthon vagyok, de ennyi a különbség. Teljesen természetes neki, hogy az egész közös buli, csak így vállaltam gyereket.
2023. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 kajitani ***** válasza:
100%
Ezek közül mindenben segít. 35 hetes terhes vagyok, ő emelgeti a kisfiunkat,a fürdetés meg mindig is az ő reszortja volt. Sosem kértem rá, valahogy így jött.
2023. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Igen kezdetektől fogva ő fürdeti, pelenkázza is, foglalkozik vele. Mivel anyatejes baba volt a fiunk, így nyilván nem etette, és alapvetően én keltem mindig hozzá, hiszen ő dolgozik, nem akartam, hogy fél éjszaka fent legyen, mikor másnap mennie kell, meg a kicsi is engem akar, ha felkel. Mondjuk eleinte sokszor kelt, meg ha már nagyon kivoltam, vagy nem tudtam elaltatni, akkor ő is próbálta.


Szóval nem panaszkodom, nyilván én csinálom a több dolgot a gyerek körül, hisz én vagyok vele itthon, de a férjem is kiveszi a részét. Nem egy, nem két apát ismerek, aki nem fürdet, nem pelenkáz, nem eteti, nekem ez teljesen abszurd, nem is tűrném szó nélkül.

2023. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Felét végzi a teendőknek, mindkét gyereknél születése óta. Jelenleg a kisebbel még többet is, mint én, mert a törpe durván rá van gyógyulva apára, és wc-re is megy vele. Ha itthon van, csak apa kell, és sokkal nagyobb türelemmel viseli, mint amennyi nekem van, amikor wc-re sem mehetek egyedül.

Most is elaltatta mindkét gyereket, hogy nyugiban tudjak fürödni, tápszeres babánál rengetegszer volt, hogy csak ő látta el éjjel, és hagyott aludni. A gyerekek körüli teendőkön kívül szervez velük házon kívüli foglalkozásokat, hogy tudjak szusszanni. El kell ismernem, a párom sokkal jobb apának, mint én anyának.

2023. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Amikor cumis üvegből kapott néha enni akkor megetette de mivel anyatejes volt igy többségbe én etettem de hozzátáplálásnál már teljesen egyértelmű volt, hogy ő is etet.

Ő fürdet mi az elejétől fürdetünk és ő sokkal stabilabban tudta a vízben fogni ez azóta is az ő programjuk. Szerintem kb egy kezemen meg tudom számolni hányszor fürdettem én.

Egyértelműen pelenkázik ez nem is tudom, hogy lehet hogy valaki nem.. azt nem mondom, hogy néha nem akarja megúszni de hát néha ki nem ? De mivel én vagyok többet a gyerekkel a legtöbbet én cserélem. Éjszaka az első hétben nagyon sokat segített vagy az első pár hónapban, ha nagyon nem akart elaludni (hasfájás és társai) de nem is tudott volna aludni mert sírás volt.. de utána én keltem 99% ba ez az én részem. Őrülnék ha éjszak többet kelne de tudom, hogy korán megy dolgozni és minden másból kiveszi a részét.

2023. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
38%
Semmit.Dolgozik és semmit
2023. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%

Csak hétvégén van itthon apa, de akkor ő fürdet, illetve a 3 évest ő is altatja. A picit is megeteti, ha épp én nem érek rá napközben, de éjjel is felkel hozzá ha úgy alakul.

Pisis pelenkát simán cserél, kakisat csak ha nagyon muszáj. Viszont a nagynak segít ha épp bilibe kakil

2023. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem semmit sem csinál. Néha elgondolkodok, hogy szereti e a gyermekét.
2023. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ötös válaszolót tudnám ismételni. Az én férjem is jobb apának, mint én anyának.
2023. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!