Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apuka mennyit vállal a közös...

Apuka mennyit vállal a közös gyerek körül?

Figyelt kérdés

Ha tápszeres a baba eteti-e?

Pelenkázza-e?

Esti/hajnali etetést csinál-e?

Fürdetésben részt vesz-e?



2023. márc. 8. 20:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%

Az enyem sem csinalt semmit anno. Eleteben nem etette vagy furdette. El is valtunk meg egy eves kora elott.

Azota sem foglalkozik vele.

2023. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Minden igen
2023. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Vannak teendők, amikről tudom nem a szíve csücske pl. pelenkázás, ezt szinte 100%-ban én csinálom. Érthető okokból az anyatej része is rám maradt, de hozzátáplálásnál ő is etetett, bár én mondtam meg, hogy mit kapjon. A fürdetésnél munkamegosztás van, az előkészítés, öltöztetés az enyém, a többi az övé. Altatni szokott, sokszor jobban is megy neki, mint nekem. Éjszaka felváltva kelünk, amikor még szoptatni is kellett, sokszor ágyba is hozta-vitte a babát, ha én hulla voltam (ez főleg az első hetekben volt így.
2023. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindent csinált, és még most is (4 és 2 évesek).
2023. márc. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
67%
Semmit szinten. Sosem kelt. Sosem pelenkazott. Nem.etetett setaltatott. Hazajon mrgsimizi a fejet es kb ennyi. Mikor furdetes vacsi van,eltunik a dolgozoban, egyedul orulok meg a kettovel. A kicsi raadasul allandoan beteg, 4.napja nem alszik es sirva keltem ma mar. Azt mondta inkabb adjam intezetbe, mert amugy is gyogyi (tsmt kell csak beszedfejl.elmaradas miatt,). Nah ez jutott nekem... 💔
2023. márc. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 kajitani ***** válasza:
100%
15-ös,ez szörnyű 😭
2023. márc. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
80%

"Nah ez jutott nekem... 💔"


Ne haragudj, de te választottad. Még hogy az elsővel nem foglalkozik, pedig ígérte és nem ezt nézted ki belőle, elhiszem, de hogy te ezt eltűröd és még másodikat is vállaltál így vele, azt nem is értem.

2023. márc. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
70%
Az elsovel mondent csinalt. A masodikkal meg semmit. 40 lett. Elfogyott a turelme. Ma mondta h egy sem kellett volna. A gyerekek elott. Es utazgathatnánk ahelyett h a tp rol a betegsegekrol a hisztirol a sirasrol szolna az eletunk. Hova menjek 200 nettoval megis egyedul? A rezsire eleg meg a menzara es ennyi kb ehen haltunk belole. Most legalabb penz van,ha mas nem is.
2023. márc. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindent csinál, amit tud. Nem tápszereztünk soha, és én fejni nem tudok, szóval az éjszakák azok mindig nekem jutottak, de én nem bánom, mert napközben meg rengeteg terhet levesz a vállamról. Itthonról dolgozik, szóval abszolút jelen van a lányok életében. A nagyobbik egyébként is apás, de amióta megszületett a kishúga, azóta főleg rajta hajtja be a figyelmet meg mindent. De a fürdetések alapból az övék, a nagyot ő hozza-viszi oviba, simán elmennek nélkülem is bárhová, szóval nagyon jó apa.
2023. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

15-os, es miert nem valtoztatsz rajta ?

Miert szultel neki kettot, es miert vagy meg vele mindig ?


En a 11-es vagyok, irtam, hogy az enyem sem fogallkozott vele.

Viszont en nem turtem, otthagytam.


Kulfoldon, egyedul es megis leptem. 1 evig eltunk 4 kulonbozo szallon ( nem feltetlen anyaszallo mert ott voltak pl. a bortonbol szabadult emberek is akinek nem volt hova menni). Nem volt senkim, megis megcsinaltam egyedul egy 1 evessel, most szep hazunk van.


Kizarolag rajtad mulik, de a legtobb ilyen anya nem mer lepni es csak a kifogasokat gyartja.

2023. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!