Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom hány éves, még...

Nem tudom hány éves, még babakocsival van, vonaton fél órája üvölt a gyerek, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Anyja könyörög neki, hogy maradjon csendben, sussogja, mostmár elég, stb. Olyan lágyan hogy persze a gyereket nem érdekli. Mit lehet ezzel csinálni? Apám 2 perc után rámüvöltött volna, és abbahagyom
2023. márc. 14. 09:11
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Sőt, én sose hisztiztem, mert nem mertem, tudtam, hogy nem szabad. Egyetlen sztori van, ahol teljesen elvesztettem a dolgot, és gyerekként mertem hisztizni. Azon kívül sose balhéztem.
2023. márc. 14. 09:14
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

Többet tudtunk meg a te rossz gyerekkorodról, mint a kérdésben szereplő gyerekről.

Elárulom: a te apád kezelte rosszul a helyzetet, nem az anyuka a vonaton.

2023. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

Jaj de okos voltál már 2 évesen

Szuper gyerek biztos es szuper jó memóriával hogy tudod hogy sosem üvoltöttél.


Kar hogy nem mindenki ilyen minta gyerek mint te voltál.


Azért suttogott neki az anyja mert ha felpofozza akkor lehet van olyan aki feljelenti es nyomban elveszik a gyereket!!


Most mas világot élünk fogd fel.

2023. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként sem normális a "nyomban pofonváglak" gondolkodás.

Neki is vannak érzelmei.

2023. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem érzi jól magát a vonaton. Ez van, hallgass zenét.
2023. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Aha, a felemelem a hangot, és határozottság meg pofon között semmi különbség nincs. Soha egyszer nem emelt rám egyik szülőm sem kezet, és ők maguk mondják, hogy jó gyerek voltam, és sose hisztiztem. Ha egy neveletlen gyerek balhézik, mindig téma lesz, mert se én se apám nem tudjuk elviselni, olyan irritáló dolog.



Hát egyáltalán nem kezelte jól a helyzetet a nő, mert a gyerek háromnegyed órán keresztül MEGÁLLÁS nélkül torkaszakadtából tolta a műsort, és többen is odamentek, hogy hívjanak e orvost, vagy kell e neki víz akármi. Nyilvánvalóan nem tud a nő gyereket nevelni, hisz a gyerek nem tud viselkedni.

2023. márc. 14. 09:38
 7/30 anonim ***** válasza:
76%

A megoldás az lett volna, hogy leszállsz és megvárod a következőt, ha ennyire zavar.

Tomömegközlekedés, ez van. El kell fogadni, mások is vannak rajtad kívül.

Látszik, hogy nincsen gyereked.

Ha babakocsiban ült, valószínűleg 2 év alatti, ilyenkor még nem beszélünk olyasmiről, hogy tud-e viselkedni vagy sem. Bizonyos kor alatt egyik gyerek sem viselkedik. Egyszerűen csak vannak csendesebb és harsányabb típusú gyerekek. Az a típus, akit leteszel a sarokba és csak folyik a nyála egy helyben ülve, nyilván az a kategória, aki szerinted "tud viselkedni".

De hidd el, itt akkor sem viselkedésről van szó.

2023. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Egy babakocsis gyerekre még nyilvánvalóan nem hatnak az észérvek, így nem a nevelésen múlik ez, mint hiszed.

Te nyugis gyerek voltál, ez van. De ennek a neveléshez nincs köze ennyi idős gyereknél, fogd már fel.

2023. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

Gratulálok, tehát a te apád nevelt belőled egy ugyanolyan érzelemmentes követ, mint amilyen ő maga…

Sajnos vannak helyzetek, amikor az ember nem tud mit kezdeni a síró gyerekkel, lehet, hogy nem aludta ki magát és most nyűgös, vagy rosszul van a vonaton… amikor kisebb volt, a mi gyerekünk is utálta az autózást pl, végigüvöltötte az utat, hiába csináltam bármit, fejre is állhattam volna… kinőtte, most már szereti.

Az is lehet, hogy van tényleg valami idegrendszeri gondja a kisgyereknek, ezt nem tudhatod, ettől még az ordibálás nem tenné helyre.

Mást nem tehetsz, mint bedugod a füledbe a zenét vagy megpróbálsz másik helyet keresni és kevesebbet hisztizni.

2023. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy ha kicsit több szeretettel neveltek volna téged is, akkor szorult volna beléd némi empátia. Egy nyugis gyereknek is lehet rossz napja. Az enyém álom baba, de ha babakocsiba teszem, azonnal üvölt.

Nem attól lesz jó szülő valaki, mert ráordít a gyerekére, hogy megfeleljen a te elvárásaidnak és kényelmesen utazhass. Amúgy meg, ha üvöltesz egy gyerekkel, akkor sem biztos egyáltalán, hogy akkor és ott csöndben marad. De az biztos, hogy hosszú távon egészségtelen ez a nevelési elv.

2023. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!