Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi a reális gyerektartás...

Mennyi a reális gyerektartás jelenleg?

Figyelt kérdés
Aktuális lett számomra ez most jelenleg. Nekem nincs bevételem csak amit az állam ad, apuka külföldön keres 900e ft körül. Hivatalos úton tervezem megoldani a dolgokat mert sajnos képtelenek vagyunk megegyezni az apával. Tudom hogy a gyerek igényeihez is szabják, illetve az apa bevételeihez. Mindkettő magas úgy gondolom, Mivel szüleim nagyon támogatóak. Gyűjtöm a kiadásainkat mióta megszületett a kicsi, hátha szükség lenne arra is. Hordjuk babaúszásra, tornára, programokra. Ezek mennyire számítanak? Mennyi lesz vajon kb a gyerektartás amit kiszabnak az apukának? Eddig semmit se vett neki mióta megszületett, előtte is max apróságokat.
2023. márc. 15. 15:08
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Sajnos itt mindenki tud itélkezni.. sajnálom ami a rokonoddal történt #29 borzalmas tényleg, de nyilván mindig a nő hibás hogy minek szült ilyennek stb stb :( pedig szinte mindig mi vagyunk azok akikre számíthat utána egész életében a gyerek nem az “apjára”, mégis mi kapjuk a sok ilyen baromtól az ívet hogy haha felcsináltatni volt eszed
2023. márc. 15. 17:55
 32/48 anonim ***** válasza:
86%

Külföldi jövedelemnél azt nézik itthon mennyit keresne átlagosan az adott szakmában és ahoz képest ítélnek meg gyerektartást.

Olyan max 50ezer lesz az.

Külföldön a 900ezer egy elég alacsony fizetés tehát gondolom nem mérnök odakint.

2023. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
81%

Igen, külföldi jövedelem esetén nem azt nézik, hogy 900 ezret keres, nem az alapján ítélnek gyerektartást.


Kb. 60-70 ezerre számíthatsz.

2023. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
16%
Neked fegyvert tartottak a fejedhez, hogy vèdekezés nèlkül szexelj vele? Szidod, hogy ilyen olyan sóher. Azt a gyereket nem egyedül csinálta. Amikor vàllaltad a gyereked tudtad, hogy nuku jövedelmed... màssal akartad eltartadni magad és még te mutogatsz másra?!
2023. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%
Előző voltam, bocs felkúrtam az agyam. Nem ez volt a kérdés.. Arra nem tudok érdemi választ adni
2023. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Még mindig nem anyukatartásról, hanem gyerektartásról van szó. Ketten vállaltuk ezt a gyereket, mára csak én vagyok neki, miért én vagyok ezért a hibás hogy érdekel mennyi a reális összeg jelenleg? ha már amúgymeg nulla az összeg amiket ránkfordított amugyis.. engem soha nem tartott ő el és soha nem is kellett!!! Ahhoz meg senkinek semmi köze hogy én miből élek amíg ti vagy ő nem adtok bele 😀😀😀 ha anyagilag nem is tudom én támogatni, akkoris itt vagyok neki, na ő erre sem képes. De ez megint eltért a kérdésemtől kedves 34es
2023. márc. 15. 21:15
 37/48 anonim ***** válasza:
14%
Na igen. Senki nem védi az apát, de neked is annyi eszed volt, hogy jövedelem nélkül vállalsz gyereket....
2023. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Én ezt nem is tagadom, tény és való hogy nem ártott volna dolgoznom előtte, de ezen már nem tudunk változtatni. Engem máshogy neveltek, mi mindig számíthattunk egymásra, nem a semmire fel nem dolgoztam..
2023. márc. 15. 21:17
 39/48 A kérdező kommentje:
És nincsenek anyagi gondjaink, teljesen mindegy ez szerintem.. de rágódjunk még ezen
2023. márc. 15. 21:18
 40/48 anonim ***** válasza:
25%
Jó, megkaptad a választ, havi 60-70 körül számolhatsz, akkor most elégedett vagy?
2023. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!