Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek az értékek jók? Terhelés...

Ezek az értékek jók? Terheléses cukor laborvizsgálaton voltam mivel szeretnénk babát sikerült is februárban de sajnos spontán elvetéltem megvannak az eredmények de a dokihoz csak később van időpontom.

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 14:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kicsit eltérőek nekem a doki azt mondja ami.nem nagyon kiugró az nembaj
2023. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál

Remelem akkor nálam is így lesz 🤞🏼

2023. márc. 21. 15:29
 13/19 A kérdező kommentje:

Most voltam a dokinal

Azt mondta hogy szinte tökéletesek az eredményeim kicsit dietazni kell meg az Inofolicot ajánlotta napi 2x1et

Remelem hamarosan összejön a baba🤞🏼

2023. márc. 24. 14:04
 14/19 anonim ***** válasza:
Szorítunk :)
2023. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤️
2023. márc. 24. 16:39
 16/19 anonim ***** válasza:
A prolaktin szinted picit magas, azt érdemes 200 alá vinni, ha babát szeretnél.
2023. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm hogy írtál

Esetleg nem lehet hogy azért mert pont peteérésem volt mert a doki nem mondta hogy baj lenne sőt azt mondta hogy szinte tökéletesek az eredményeim

Ha nem a peteérés miatt magasabb akkor ez mitől lehet illetve hogyan tudnám lejjebb vinni ha le kell?

2023. márc. 29. 00:10
 18/19 anonim ***** válasza:
Durvább esetben Bromocriptine-vel kezelik de attól még azért messze vagy, abszolút nem kóros, ne aggódj. Ha túl magas lenne peteérésed sem lenne, szóval nyugi. Én is csak azért vagyok ezen a téren picit tájékozottabb, mert jelenleg 18 hetes kismama vagyok és meg kellett küzdeni a piciért de összetettebb volt a probléma.
2023. márc. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm hogy írtál

Remelem tényleg nincs gond és sikerülni fog a doki nem említette hogy probléma lenne ezzel meg amúgy mással se kis diétát javasolt csak

Peteeresem tuti volt mert tesztekkel figyelem és éreztem is .

Gratulálok a babahoz 😍

2023. márc. 29. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!